Jump to content

44. Поздравления за рождения ден на Величка Няголова


Recommended Posts

44. ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА РОЖДЕНИЯ

ДЕН НА ВЕЛИЧКА НЯГОЛОВА

Та в 4 часа и 15 минути започна да говори брата ЛЮБОМИР ЛУЛЧЕВ, чрез ВЕЛИЧКА:

Аз съм пак при вас, мои мили приятели! Радвам се за хубавата ви екскурзия!

Днешния ден е велик, както ще бъде велика Величка! Започна нейното новораждане! Светлите същества й се радват, и аз също!

Стефка е герой - да се качи на този връх! Ще се разрешат задачите на Величка благоприятно, с общи усилия.

Благовест е нервен и труден!

Величка да не се смущава от проявите му! Той ще се промени, ще израсне. Трябва да го изчакате. Пазете го, молете се за него. Той не е с будно съзнание - самонадеян е! На Величка й се създават условия да учи музика, да свири и да пее. Тя другаде ще учи музика, ще поживее другаде, ще има работа за нея. Ще наредим и Стефка да бъде добре.

В България ще се затруднява материалния живот, трудно ще живеете, но ще се дава ход на духовния живот.

За това духовно издигане на България, Величка ще поработи навън.

Да не се смущава за работата си, ще й се нареди, и за музика ще се създадат условия.

Величка и Благовест ще бъдат добре материално. Те ще бъдат винаги богати, както са богати и душите им.

Величка да не тъгува! Тези околните, които й причиняват трудности, горе в Невидимия свят, ще бъдат поставени при труди условия, и повече Величка няма да се срещне с тях! Тя започва духовна работа. Сега ще трябва да приложи знанията си на практика.

Михаил Иванов, който работи във Франция е силен дух, но гордостта му го смъкна надолу. Порочния и лош живот и липса на чистота, води до липса на светлина. Въпреки всичко, в положителен смисъл неговото дело е свято, и то ще бъде продължено, за да разнася Светлината на Учителя навред.

Благовест е един аристократ, затова е капризен!

Има високо произхождение!

В този живот ще го смирят! Той ще се развие добре.

Величка да не се тревожи! За в бъдеще, ще бъде предаден на делото на Учителя, ще работи усърдно.

Стефка не е сама.

Моя мила и възлюблена душа, аз съм винаги край теб!

Остави младите да вървят по пътя си. Ти имаш още тука работа. По-нататък пак ще бъдете заедно с Величка.

Стой настрана от всички около тебе! Никой от тях не ти мисли доброто!

Ти трябва да мислиш добре за околните. Така ще си разрешиш кармата. Ти ще бъдеш освободена от тях. Най-добре си с Величка, пак ще работите заедно.

Поздравявам Величка с Рождения й ден, пожелавам й успешна духовна работа, да расте в музиката, да пее и да слави Господа!*

[*Рожденият ден на Величка Няголова е 27.06.1941 г. Виж Хороскоп на Величка в „Изгревът”, т. 21, 841—862.]

Довиждане, мои мили приятели!

Аз съм пак с вас! Радвам се, че сте заедно!

Господ да излее Своето благословение над вас!

Ваш небесен приятел!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...