Jump to content

17.1. Факти и събития, чрез които изчезват безследно в пространството!


Recommended Posts

17.1. ФАКТИ И СЪБИТИЯ, ЧРЕЗ КОИТО ИЗЧЕЗВАТ БЕЗСЛЕДНО В

ПРОСТРАНСТВОТО!

Разяснения от Вергилий Кръстев - съставител на „Изгрева”

17.1.1. Салонът на Братството в гр. Бургас, се води като собственост на 6 човека.

Въпрос: Къде Ви е нотариалният акт за собственост на тези 6 човека? Защо до сега се укрива, а не се извади на „видело и на светло”? Да го видят всички!

17.1.2. Къде е декларацията на Милка Кралева, че имотът не е нейна собственост, а на Братството в Бургас?

Защо не го покажете? Защо не изпълнихте указанията, и не прехвърлихте салона? Къде са Ви отговорите? Няма ги!

17.1.3. Създаването на издателство „Сила и Живот”, не е инициатива на Борис Николов, а на „майстор Борис”!

Истинският Борис, отдавна си беше напуснал тялото си, и „майстор Борис” се беше настанил в него!

Този процес съм го видял, и имам доказателства за това!

17.1.4. В „Изгревът”, т. 9, който е том на Елена Андреева, на с. 830-831, са отбелязани изданията на „Сила и Живот”, с променено Слово на Учителя Дънов - точно 5 издания. Това бе направено умишлено!

17.1.5. Сложена бе емблема на Черната ложа на самата корица -(запалена свещ в един затворен триъгълник).

А какъв е закона? Виж Евангелие Лука (гл. 11, ст. 33)

Въпрос: Случайно ли е сложена, поради невежество и незнание, или нарочно - за разрушение? Вече отдавна знаем отговора, чрез делата Ви!

17.1.6. За промяната на Словото на Учителя Дънов, и подменянето му с литературни разработки - виж „Изгревът, т. 9, с. 783-789. Тук е казано всичко. Доказано е.

17.1.7. С това променено и отпечатано Слово, семейство Кралеви участвувахте в панаира на книгата в НДК.

Вижте в „Изгревът”, т. 31, с. 219.

Участвуват 3 жени: Палка Кръстева, Мария Кисьова и Милка Кралева. Веригата е сключена, и действа безотказно!

Всички само гледат, но нищо не могат да направят! Само чакат и гледат!

17.1.8. Случаят е описан в „Изгревът”, т. 31, с. 219.

Милка Кралева с лъжа си взима болничен лист, че е болна, заминава в София, застава зад своя щанд в НДК, и продава променено Слово на Учителя Дънов! Накрая лъжата се хваща, и тя е уволнена от Бургаския оркестър дисциплинарно! И повече не може да свири в държавен оркестър в България!

17.1.9. Лъжата е винаги лъжа! Виж на с. 220,

Уволнена е дисциплинарно!

Това е наказание за предателството към Словото на Учителя Дънов! И за голямата лъжа, че е болна!

17.1.10. На жени не е позволено да взимат ръководни постове, и да управляват братските групи! Това е от векове!

Тук точно това се прави от Милка Кралева, и затова никой не я иска!

А искат да им се върне салона. Но тя не го дава! А защо ли? Някой я командва отвътре, и това е „майстор Борис”!

Оце ли не вярвате на това мое твърдение?

17.1.11. И сега, нещо много важно!

Аз имам с Милка Кралева сключен граждански брак в София на 27 август 1980 г., и след това носи друго име - Милка Кралева Кръстева.

А развода е на 22 май 1989 г.

Това какво означава? - Цели 9 години се води на книга, че е моя съпруга - законна съпруга по документи!

Като законен съпруг, аз можех да се намеся в случая, и да им предам салона. Но никой нямаше да ме послуша, и нямаше да изпълни моето нареждане като съпруг.

А защо? Защото там ги владееше „майстор Борис”!

И затова ги оставих той да ги владее дори и днес - 2016 г.!

Свободен е от мен да ги владее, и то в САЩ! Затова тя пише тези неща срещу мен!

17.1.12. Освен това, което е най-важното: Всички знаеха, че те са протестанти!

И този протестантски дух се бе внедрил у тях, и като се прибави намесата на „майстор Борис”, обяснението бе много просто.

Тези хора не бяха от Братството! Те беха изпратени да разрушават!

Доказаха ли го? Доказано е!

Къде е сега салона в Бургас? - Няма го! Изчезна безследно!

А къде е издателството „Сила и Живот”? — Изчезна безследно!

А къде е сега Милка Кралева? - Изчезна безследно от България! Ето това е окончателния отговор.

17.1.13. „На тебе Господ ще ти плати, а ти сега ни върни салона.” Плати ли им Господ? Плати им! Изгониха ги, и ги изхвърлиха от България!

Кой Ви изгони? - Това е Българският Национален Дух!

Запомнете това мое откритие и твърдение!

17.1.14. Върнахте ли салона? Не го върнахте, а го оставихте на човек, който го препродаваше за пари. Ето това какво е? Благотворителност ли?

17.1.15. Не, това е предателство - от горе надолу и по всички страни - от ляво на дясно, и от дясно на ляво! По-точно определение, няма в българския народен говор и език.

17.1.16. Сега е времето, когато Господ ще Се разплаща с теб! Ама Той ще почне след мойте обяснения, които давам тук!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...