Jump to content

42.1. Продължението на Бургаската сага и за кореспонденцията между Учителя Дънов и Пеню Киров.


Recommended Posts

42.1. ПРОДЪЛЖЕНИЕТО НА БУРГАСКАТА САГА И ЗА

КОРЕСПОНДЕНЦИЯТА МЕЖДУ УЧИТЕЛЯ ДЪНОВ И ПЕНЮ КИРОВ

Бележки на Вергилий Кръстев - съставител на „Изгрева”

42.1.1. Салонът в Бургас, трябваше да се предаде на новото ръководство. Така е написано в договора, който не изпълни.

А защо? Защото друг те ръководеше, и той бе в тебе. Това бе „майстор Борис”! - Там е причината!

Аз я знам. Но другите не я знаят, защото я укривате!

42.1.2. „Сила и Живот” е идея на „майстор Борис”, който го създаде, за да се публикува промененото Слово на Учителя Дънов от различни появили се редактори. Пример е томчето „Изново” - 3 пъти редактирано от 3 различни редактора, с големи претенции и амбиции!

42.1.3. Вие сте протестанти, които узурпирахте т.н. Бургаско Братство!

Защо не си стояхте във Вашата протестантска църква, и там да се подвизавате? Бяхте изпратени да разрушавате! И разрушихте всичко!

И за свършената работа, бяхте изгонени в САЩ!

42.1.4. Кой е този Павел Мильовски? Как може един новодошъл страничен човек, да ти влияе? Невъзможно е!

Но е възможно, ако ти е любовник! И всички това говореха. Любовникът стои винаги по-високо от законния съпруг!

Имала си брак с мене. Избяга заради любовника си „майстор Борис”. Пример: Бракът с мене е на 27.VIII.1980 г., а развода ми е на 22.V.1989 г.

Та това са цели 9 години - се водиш съпруга на моето име!

Абе жено сбъркана протестантска, кой мъж ще те чака 9 години, за да проумееш? И да ти дойде акъла в главата!

42.1.5. Ти умишлено предаде на Павел Мильовски не само салона, но и архива, който цели 10 години аз събирам, а „майстор Борис” го предаваше на Кралю Кралев, за да привлече дъщеря му за жена!

Защо не го кажете открито?

Аз съм се срещал 3 пъти с този човек. Пред мен казваше: „Аз знам, че архива е твой! Но аз съм търговец и искам да спечеля от него, и затова го продавам.” И това ми го казва пред свидетел. Беше там Апостол Апостолов.

Аз имах пари, и можех да го изкупя. Но не исках онова, което съм събирал 10 години лично, да го изкупувам! Не можех да го приема в себе си!

Десет години труд, и сега да го откупя! Не можех да го направя!

За мен това беше престъпление! Но за предателите, бе -печалба!

42.1.6. Какво общо тук има Благовест Жеков, когато той, заедно с другите ме отхвърлиха с писмо от 5 юли 1995 г.?

Виж „Изгревът”, т. 4, с. 615. Виж и отговорите, които им дадох.

Не си чела тези неща, защото беше застанала вече на тяхната страна, да бъда премахнат.

А към днешна дата - 2017 г., знаеш ли къде са тези хора, и през какви наказания преминаха?

Не знаеш ли? Ами провери ги, проучи ги и виж им „дереджето”!

42.1.7. Тук се споменава, че твоето семейство запазило кореспонденцията между Учителя Дънов и Пеню Киров!

Та това е нагла лъжа! Нали аз ги предадох на баща ти в твое присъствие, преди да замина за Либия! И Вие не ми ги върнахте!

Виж „Изгревът”, т. 11, с. 793-794. в точка 8, точки 9-12. Всичко е написано, за да се знае.

И тези писма ги оставихте на Павел Мильовски, и те ги продадоха и после ги издадоха!

Ето тази лъжа Ви изгони от България!

Вие сте изгонени! Не сте прокудени, а изгонени! И връщане назад, няма да има!

Акъдеднес-2017 г., е баща ти Кралю и рождената ти майка? Отговори. Няма ги! А защо ги няма? Знаеш ли как си заминаха от този свят?

8. Защо не ми върнахте писмата, а ги остави на другиго да се продават?

Направихте го нарочно и умишлено!

Та Вие бяхте изпратени да разрушите всичко! И много добре си изпълнихте онова, което бе Ви наредено като задача! Това трябва да се признае от всички!

Но те са още заблудени. Но ще дойде време, когато ще им се отворят очите!

Аз също го признавам: Браво на Вас - протестантите от „Църквата на Петдесятниците” от гр. Бургас!

Ура, Ура за Вас! Живейте вечно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...