Jump to content

66. ДВАМА КАНДИДАТИ ЗА ЖЕНИХИ


Recommended Posts

66. ДВАМА КАНДИДАТИ ЗА ЖЕНИХИ

 

В младите си години все ми се кръжаха някакви внушения в главата за женитби и женихи. Опитвах се да отблъсквам кандидатите. Но понякога не може и затова се отнасях до Учителя за съвет. Но винаги се явяваше някакво недоразумение. Ето в последните две години се явиха двама братя и двамата кандидати за женитба с мен. Таман се отървах и се справих с единия, ето че налетя другия. А при вторият неприятности колкото щеш. Не мога да издържам. Отивам при Учителя. "Налегнаха ме кандидати и с тях дойдоха много ядове," Той ме оглежда и върти с глава. "Има си причина за това. В едно твое, предишно прераждане ти си се родила като мъж и си имала връзка с две жени и с твоето лошо поведение много си ги омъчнила тогава. А сега тези две жени се прераждат като мъже. Те са тук на Изгрева и сега те преследват, защото нещо отвътре ги кара да търсят развръзка на кармата си с теб." Аз си тръгвам объркана. Цяла нощ плаках. На сутринта отивам при Учителя напълно скапана. Като ми видя смачкания фасон на лицето Той се разсмя: "Е, кой не преминава през тези неща?" Аз се успокоих. Същия ден последователно тези братя ме срещнаха на Изгрева. Бях променила отношението си към тях. Бях много внимателна и любезна. Те се чудеха на моята промяна. И на двамата им казах, че можем да бъдем само брат и сестра. Те не приеха моя отговор за сериозен. Имаха си причини, които ги караха да мислят другояче, но не можеха да знаят причината, защото Учителят на мен ми я каза, а не на тях. Аз знаех, но мълчах. Трябваше да разплитам кармата си с търпение, но със знанието от Учителя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...