Jump to content

12. ДА ХОДИШ С ДВА КРАКА


Recommended Posts

12. ДА ХОДИШ С ДВА КРАКА

По онези млади години получих заболяване на коляното ми. Поду се, възпали се и започна да тече гной от него. Ходих при хирурзи и те ми казаха, че ако така върви процеса на гнойното възпаление, то има опасност за живота ми. Трябваше да прибягна до хирургическа операция. А тогава, след войната лекарите имаха опит от войните и те направо препоръчваха ампутация. Значи трябваше да ми се отреже крака над коляното и трябваше да ходя с патерици цял живот. Отидох за съвет при Учителя. Той го погледна и ми даде съвети как да го налагам с компреси по особен начин. И аз го правих месеци наред. Гнойното течение спря, раната се затвори, коляното ми оздравя и аз продължих да си ходя с двата си крака нормално. От тогава мина половин век и досега си ходя с двата крака. Разбрах силата на Учителя, силата на Неговите знания и силата на природните средства за лечение. И се убедих чрез тях, защото да ходиш с два крака половин век, това не е малко. Приех го като Божие Благословение върху мене. А останалите човеци, които си ходят с двата крака всеки ден изобщо не предполагат какво богатство има в тях, че имат крака и могат да ходят с тях по земята.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...