Jump to content

38. Белият облак


Recommended Posts

38. БЕЛИЯТ ОБЛАК

Сутрин аз трябваше да почиствам стаята на Учителя и понякога Той оставаше в стаичката, а понякога излизаше навън и се разхождаше. Един ден като чистих печката, за да я запаля, поглеждам към Учителя, който си лежеше на леглото. Леглото се покри с мъгла, стана като бял облак и Учителят не се виждаше вече. Аз останах като закована и гледах право в леглото, което не се виждаше от белия облак. Постепенно облакът изчезна и видях пак тялото на Учителя върху леглото. Мина известно време и Той като че ли се върна в себе си и ми каза: „Това, което видя, недей казва никому. Трябваше да се оправят някои работи по света и Аз ходих там.“ Аз знаех, че Учителят се излъчва и ходи да спасява хората по света, потъващи параходи, катастрофиращи самолети, присъстваше при природните катаклизми и беше там където в момента се решаваха най-важните политически събития в света. Това го знаех от разговорите на другите. Но до тогава нямах лична опитност. Сега го видях и се убедих какво значи Учител. Учителят не е само в плът. Учителят е не само в плът, но и в Дух.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...