Jump to content
Ани

СПИСЪК НА УЧЕНИЦИТЕ ОТ ПЪРВИ ОКУЛТЕН КЛАС НА БЯЛОТО БРАТСТВО

Recommended Posts

СПИСЪК НА УЧЕНИЦИТЕ ОТ ПЪРВИ ОКУЛТЕН КЛАС НА БЯЛОТО БРАТСТВО
  1. Александър Стрезов - студент естест.,чиновник; „Долни Лозенец" 164
  2. Ана Матеева - „Безименна" 9
  3. Анастасия Динова - чиновничка; „Априлов" 15
  4. Анастас Щерев - градинар ; „Фердинанд" 85
  5. Асен Кантарджиев - студент, чиновник; Арсенала
  6. Богдан Икономов - подначалник в Министерството на правосъдието; Оборище" 87
  7. Борис Николов - студентестест.; „Долни Лозенец" 164
  8. Василка Иванова
  9. Величко Хараламбев - „Раковска" 154
  10. Виктория Христова - студ. математика, чиновничка; „Цар Борис" 40
  11. Георги Марков - студ.математика; „Регенска" 30
  12. Георги Радев-студ.математика; бул. „Македония" 15
  13. Георги Томалевски - студ.математика; „Веслец" 47
  14. Дафинка Пенчева -студ.филолог., чиновничка; „Сердика" 1
  15. Димитър Стоянов - словослагател; „Неофит Рилски" 59
  16. Добран Гарвалов - студ. медик; „Бр.Миладинови" 101
  17. Евдокия Вълчанова - студентка; „Иван Рилски" 10
  18. Евдокия Иванович - „Оборище" 65
  19. Еленка Андреев - студентка философия; „Витошка" 59
  20. Иван Цочев - студ.естест.; „Ц.Шишман" 26
  21. Илия Желязков - капитан
  22. Кирил Икономов - чиновник; „Неофит Рилски" 59
  23. Кирил Паскалев - „Бр.Миладинови" 101
  24. Константин Константинов - студ.финансова наука; бул. „Скобелев" 13
  25. Кръстьо Толешков - студ.естеств.; „20-ти април" 20
  26. Кузман Кузманов-студ.филосовия; „Регенска" 30
  27. Люба Радославова - „Оборище" 14
  28. Мичето Зафирова-студ.философия; „Цар Борис" 40
  29. Марийка Петкова - чиновничка; „Неофит Рилски" 62
  30. Мария Радева-чиновничка; бул. „Македония" 15
  31. Мика Тодорова-студ.философия; „Велико Търново" 15
  32. Милка Икономова-учителка (стажантка); „Оборище" 87
  33. Михаил Влаевски - художник; „Цар Самуил" 117
  34. Моис Коен - Директор на Апис,тел.705; бул."Сливница" 205
  35. Невенка Петкова - чиновничка; „Неофит Рилски" 62
  36. Олга Славчева - чиновничка; „Ивайло" 25
  37. Парашкева Влаевска - „Цар Самуил" 117
  38. Пенка Михайлова-студ.философия; „Шипка" 48
  39. Петър Пампоров - студ.философия; бул. „Фердинанд" 130
  40. Петър Попов
  41. Савка [Керемидчиева]
  42. Симеон Симеонов - нотариус; „Раковска" 154
  43. Сотирка Бабаджова - ученичка ББ; „Оборище" 65
  44. Стефанка Гунева - аптекарка; „Бр. Миладинови" 114
  45. Стоян Джуджев
  46. Стоян Караенев - студент; бул. „Фердинанд" 85
  47. Тодор Попов - студ.естеств.; „Софроний" 85
  48. Христо Койчев - Княжево 211
  49. Цветанка Гатева - Симеонова - художничка; „Раковска" 154
  50. Цветанка Щилянова - художничка; „Евлогий Георгиев" 54
  51. Цеко Етугов - електротехник; „Раковска" 129
28 братя
22 сестри и Василка като гостенка

8 март 1922 г. Сряда София

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

×