Jump to content

29. ЛАТВИЙКА ОТ ЕДИН МИАИОН ГОДИНИ


Recommended Posts

29. ЛАТВИЙКА ОТ ЕДИН МИАИОН ГОДИНИ

С латвийската група беше дошла една латвийка на име Матошка. Тя бе певица и бе последователка на един йог Томанти, който е бил йог-певец и на 80 години беше дал концерт.
Така той бе демонстрирал на всички, че със системата на йогите за правилно дишане, той бе си запазил и здравето си , и силата си и гласа. Та аз като чух това реших, че не мога да изпусна този случай току-така, защото аз също ползвах системата на йог Рачамарака за дишането. Та започнах да ходя при нея и да получавам уроци по дишане и пеене. Тя се влюби в мене и ми каза, че ме чакала от един милион години. Отидох и разказах на Учителя за моите уроци с Матушка и до къде съм стигнал. Изслуша ме внимателно и ме предупреди: „Внимавай с нея. Тя има хубави знания по пеене, но има и още други знания, за които ти нямаш понятие и те наистина датират от един милион години. За нула време щете смотолеви и накрая ще те смели. А за какво си ми тогава такъв смлян и одран". Аз се разтреперих, уплаших се и побягнах. Повече не стъпих там при Матушка след разговора, който имах с Учителя. Спасих си кожата.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...