Jump to content

13. ГЛАСУВАНИЯТ БЮДЖЕТ


Recommended Posts

13. ГЛАСУВАНИЯТ БЮДЖЕТ

На времето правехме много сбирки, по села, по градове, много сбирки въобще. Всяка неделя имаше сбирки. Сега един случай ще ви разкажа: С брат Влайчо бяхме в с. Пет могили, Новозагорско на сбирка и се връщаме. И след това отидохме на гарата там. То не можем да се доближим до него. Железничарите като го видяха всички го наобиколиха да им каже по нещо, защото го знаеха, че е голям ясновидец и ние и затова нямахме достъп до него. И както да е дойде време тръгна влака. Качихме се и като ще пътуваме вече за Ямбол, в едно купе се качихме на товарен влак, само едно купе има. И ние се качихме Цвета на Георги Радев, брат Влайчо и аз и някои други имаше там от братството духовното. И седна брат Влайчо и аз така съм от дясната му страна, така се наредихме. Аз от дясната му страна седя и исках да го питам. Ние вече ще напущаме Ямбол и исках да го питам, но не ща пред другите да говорим. Реших, мислено ще му задам въпроса. И той както седи така до мене мислено му зададох въпроса за моя проблем, че ще излезем от Ямбол и не знаем накъде да отидем. А той се размърда така и каза: „Сестра Данке, не се безпокой където и да отидете вашия хляб е сигурен. Вие вярвате много в Учителя и Учителят няма да ви остави. Където и да отидете бюджета ви е гласуван". И така се разделихме. И така стана. Където и да отивахме бюджета за прехраната ни беше осигурен. Благодаря за изобилието на и Бога, и на Учителя.

Забележка: Записът е направен от сестра Варта през 1991 г. в Пловдив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...