Jump to content

246 в. Азбестовият камък - някогашен княз


Recommended Posts

246 в. Азбестовият камък - някогашен княз

В.К.: Сега, за този аметистов камък? Весела: Азбестов. В.К.: Азбестов камък. Всъщност той е бил някогашен княз, така ли е казал Учителят? Весела: Не. Аз намерих в един сипей над извора в Рударци много планински кристали, виолетови. Събрах ги и ги занесох при Учителя. И казах, че намерих тези прекрасни друзи, виолетови като аметисти, много красиви. Той взе един, като пирамидка малък, много фиксагонални, много красиви, и каза: "Това е било един принц." В средата имаше една тъмнолилава капка, като човек тъй стоеше вътре в това малко камъче аметистово. Това е един принц, казва. И така много интересно ми се видя. Как одухотворява всичко Учителя. В.К.: И сега всички тези мозаечни камъчета вие ги донесохте? Весела: Всички съм събрала. И когато аз съм ги събрала, събирах по реките и по планината, като ги вдигах от земята винаги с мисълта: Господи, така да се съберат всички души в едно, да вършат такава велика работа, както сега ние сега тез камъчета оползотворяваме, правим мозайка за водата на изворчето. С такива мисли правех мозайката. Цветните камъчета бяха много хубави. Дори от тези кристали бях сложила, но някой е изковал кристалите.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...