Jump to content

285 д. Охрана за Учителя


Recommended Posts

285 д. Охрана за Учителя

В.К.: Сега, един въпрос. Когато сте правили кръста там, на "Извора на здравето", вие казахте, че сте преминали като чели втори път разпятието. Весела: Да. В.К.: Имахте ли усещане, чувството, че сте присъствали в тази епоха. Весела: Аз винаги съм имала чувството, че съм живяла във времето на Христа. И че лично съм Го познавала. Имала съм много сънища с Христос, който са ми показали, че той ми е бил близък. Много близък. Да. И затова разпятието на изворчето го преживях сякаш съм присъствала на самото разпятие. Имах това чувство. В.К.: Сега, вие сте ми разказвали как вие с Владо седите и пазите Учителя. Весела: Да. Ние чувствахме, че Учителят е много силно атакуван, че води една жестока война. Много тежка война. И аз една нощ реших да седна на пейката и да бдя цялата нощ в молитва, да се запази Учителя. И както бях седнала там самичка на пейката, той по едно време погледна, повдигна перденцето на стъклената врата, погледна да ми покаже, че не съм сама, за кураж и се прибра. И след това други дежуриха. Така, и трябваше да пазим Учителя, чувствахме, че е много атакуван.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...