Jump to content

285 з. Как се написа текста за "Слънчеви лъчи"


Recommended Posts

285 з. Как се написа текста за "Слънчеви лъчи"

В.К.: Тука искам да ви питам за Паневритмията. Как вие работихте върху Паневритмията, искам да ми разкажете. Как ви даде Учителят задача за текста на Паневритмията?
Весела: Ами текста на "Слънчеви лъчи". След беседа веднъж Учителят каза: "Зора се е чудна зазорила, тя живота нов е проявила." И аз отидох на полянката и изведнъж разбрах, че тези думи съвпадат с мелодията на "Слънчеви лъчи", със самото начало "Зора се е чудна зазорила, тя живота нов е проявила." И започнах да пиша текст на "Слънчевите лъчи." Написах, отидох и го прочетох на Учителя. Той каза: "Дайте го на Неделчо за печат" И аз го дадох. А упражненията ме накара да ги показвам на полянката и да ги играем вечерно време, докато се научат В.К.: Това на полянката на Изгрева. Весела: На Изгрева. Да. В.К.: И те по двама са ги играли? Весела: Не, групово. Аз вървях напред и правех движенията и те след мен ги правеха. В.К.: Така. Неделчо, след това, тя се напечати ? Весела: Напечати се. В.К.: Сега, написано ли е долу, че текста е ваш? Весела: Не, не.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...