Jump to content

"ИЗГРЕВЪТ" В ИНТЕРНЕТ


Recommended Posts

"ИЗГРЕВЪТ" В ИНТЕРНЕТ

Вергилий Кръстев

Преди 10 дни ми съобщиха, че цели 13 тома на „Изгревът" са сканирани и са качени на Интернет-страница от една жена.
Целият се разтреперих. Това не бе кражба, а престъпление. Нямах време да се съдя. Предадох я на Онзи, Който ръководи „Изгревът", Той да я съди. Неговата съдба и съд са жестоки. Те нямат представа от този огън, който гори в „Изгревът"! Ще си опитат.
Казаха ми, че друг е качил 3 тома от „Изгревът" на негова страница в Интернет
Също се ядосах, но го предадох на Небесния съд. Ще си отговарят за това. Няма да им се размине.
Целта им е да разрушат цялата верига от поредицата на „Изгревът", за да може да изтече оттам Космическия ток и енергията, която протича в него. Това искат, но не могат да го направят. А защо? Защото този Космически ток преминава от автор в автор, и ги свързва във верига. И който иска да разруши тази верига, ще има да носи последствията си първо от тези автори. Ще си го проверят.
Бях решил да приключа с тези думи, но се наложи да обобщя всичко в следната декларация:

ДЕКЛАРАЦИЯ

1. Поредицата "Изгревът" от том I до том XXIV е резултат на труд от 50 човешки години.
 
2. На всеки том на страница 2 има отпечатана възбрана срещу присвоявания за издаване на пиратски издания.
 
3. Без мое разрешение цялата поредица на "Изгревът" от том I -XXIV е качен на чужда интернет страница, привидно да се разпространява. А това се прави да се опорочи, да се изопачи и промени първоначалната идея.
 
4. Това е нарушение и отнемане на авторските ми права като съставител и издател на "Житен клас" за да бъда отстранен. А закононарушителите трябва да отговарят където трябва.
 
5. Това е кражба, лъжа и измама! И предателство пред "Изгревът" и на всички участници в него с техните материали, спомени и приложените събрани от мен снимки. И престъпление пред моя труд!
 
6. Целта е да бъда отстранен, за да бъде откраднат "Изгревът", за да бъде впоследствие разрушен.
 
Духът на Съзиданието е вложен в него, а Духът на Разрушението действува, чрез грабителите. От вчера, днес и утре!
 
7. За мен тези човеци са злосторници, за което ги предавам на Съд пред ОНЗИ, който ръководи и е създал "Изгревът".
 
8. А кой е този ОНЗИ, който ръководи, създава и накрая реализира, за да излезнат отпечатани 25 тома на "Изгревът"?
 
9. За него виж "Изгревът", том XXIV, с. 476-477.
 
Прочети и се определи кому да служиш!
 
10. Главнокомандуващият на поредицата "Изгревът" е Един и той взима решенията!

От съставителят на "Изгревът"

д-р Вергилий Кръстев

1 юни 2011 г., 21.30 ч., София

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...