Jump to content

62. Белият облак


Recommended Posts

БЕЛИЯТ ОБЛАК

Сутрин аз трябваше да почиствам печката в стаята на Учителя и да я запалвам с дърва. Случвало се е, той да лежи все още, докато аз върша това. В един такъв ден почистих печката и поглеждам към леглото, Учителя още не е станал. Изведнъж виждам как леглото се покри с мъгла, стана като бял облак и Учителя не се вижда вече. Останах като закована и не можех да си откъсна очите от този бял облак! Това трая няколко минути. Постепенно облакът изчезна и леглото заедно с Учителя се появи отново! Мина известно време и той като че се върна в тялото си и ми каза: „Това, което видя, не го разказвай никому! Трябваше да се оправят някои работи по света, та аз ходих там!"
Аз знаех, че Учителя се излъчва и ходи да спасява хората по света: потъващи параходи, катастрофиращи самолети, присъстваше при природни катаклизми и биваше там, където се решаваха важни политически събития. Това го знаех и от други братя. Някои от тях той е взимал със себе си. Зная за брат Гърдев и за други. Сега го видях и се убедих какво значи Учител!
Учителя е не само в плът, а е и в Дух!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...