Jump to content

Бележки


Recommended Posts

БЕЛЕЖКИ

Вергилий Кръстев

1. Хороскопите на Борис Николов, Мария Тодорова и Галилей Величков бяха направени от Светозар Няголов.

2. Ръкописите ми бях връчени преди 10 години. Днес е 2016 г. Той познаваше тези личности и беше израснал на Изгрева. Светозар беше астролог и само той можеше да ги състави. Друг не можеше!

3. Хороскопите бяха въведени на компютър и подготвени за печат от Буряна Пенкова - рождена сестра на Вихър Пенков.

4. Всички хороскопи отпечатани в поредицата „Изгревът” са въведени от Боряна. Това е една много трудна, но и едновременно непосилна работа. Това аз го оценявам, за което благодаря. И Светозар го оценяваше.

5. Светозар върху един хороскоп се мъчеше почти цяла седмица. И то при условие, че хороскопа му се отвори за ума и съзнанието му. Това беше една велика борба. Борба на живот и смърт.

Ние трябваше да докажем, че тази Школа на Учителя Дънов е била на земята и онези, които са били в нея, са обитавали земята българска.

Днес са отвъд, в Невидимия свят, а ние сме тук, още живи на земята и затова издаваме „Изгревът”, том 32. Да ви е честит! И да ви е за вечни времена.

Амин.

5.02.2016 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...