Jump to content

16. Отговорът на писмото на сестри Шкодреви


Recommended Posts

16. ОТГОВОРЪТ НА ПИСМОТО НА СЕСТРИ ШКОДРЕВИ

в „Изгревът”, том 15

16.1. В точка 1 от с. 935, ще прочетете кои са онези сили, които вече движат сестри Шкодреви.

16.2. В точка 2, ще видите как действува лъжата на сестри Шкодреви. Кой бе този, който я втълпи в главите им? И кой ги накара да изнасят лъжи? Отговорът е подробен и точен, и то от мен - с. 936-937.

16.3. В точка 3 и точка 4 от с. 937, ще научите, че аз спасявам, а други се явяват да удавят онзи, който съм спасил.

16.4. Провалът на сестри Шкодреви започва от точка 5, с. 937. Описани са шест важни забележки. Трябва да ги проверите, и да си ги научите наизуст. А защо? Да ги знаете и през деня и през нощта, когато някой ви се яви насън, и да ви говори срещу мен.

16.5. В точка 6 на с. 937 съобщавам, че аз съм задвижил този материал.

И аз съм му свършил работата на Борис Николов.

И че без мен, него нямаше да го има в „Изгревът”!

16.6. Как силите на разрушението са явиха и действуваха срещу „Изгревът”, том 14, ще видите на с. 939 в точки 7, 8, 9.

Обърнете внимание на точка 9 и за „Бялата светлина”.

Изумително е! Това е отговорът за тях от Учителят Дънов. Друг отговор няма.

16.7. На с. 940 ще прочетете какво аз съм предал на сестри Шкодреви за работа.

И накрая ще узнаете какво означава предателството и подлостта.

Това са два великана, които движат понякога човека. И отърваване от тях няма! Нито на Земята, нито на Небето.

ОТГОВОРЪТ НА ЦИРКУЛЯРНОТО ПИСМО ОТ 24.04.2002 ГОДИНА в „Изгревът”, том 15, с. 941

1. От с. 941-942, от точка 1 до точка 4 е обяснено всичко каквото трябва да се знае.

2. В точка 5, с. 942 съобщавам за тяхното невежество и обяснявам в 5 подточки - (а, б, в, г и д), защо е така.

3. На с. 943, точки 6, 7, 8, 9 - ще видите как изпращат своето циркулярно писмо два дни преди концерт-рецитала, който е на 27 април 2002 г.

Хайде, кажете нещо? Нали искате да бъдете безпристрастни и да бъдете съдий? Отсъдете ги! И то с най-строга присъда, защото това го правят умишлено.

4. Как бях излъган и измамен от сестри Шкодреви, ще видите в следващия раздел.

Виждам, че вие не искате да четете повече тези неща. Добре. А аз как ги издържам?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...