Jump to content

5.4. Сънят на Мария за италианците


Recommended Posts

5.4. СЪНЯТ НА МАРИЯ ЗА ИТАЛИАНЦИТЕ

По-късно Мария ми разказа един сън в който сънувала как идват италианци и спасяват Борис от гилотината, която е била приготвена за него. Така че мозайкаджийския занаят, който беше научил Борис и го знаеше и го употребяваше, той го бе научил от Бертоли, който беше италианец.

Така, че онзи сън, който Мария беше сънувала, той се сбъдна. Как се сбъдна ли? След като Борис беше осъден от Народния съд, беше осъден и беше в затвора, тогава той организира т.н. мозайкаджийски курсове за обучение на затворниците. Те бяха включени в бригади и впоследствие, работейки в тези бригади те си намалиха половината присъдите. Пример: ако имаше присъда за 10 години, след като работеше в тези мозайкаджийски бригади, присъдата им се намаляваше на половината. Така че Борис излезна с намалена присъда на половината и това намаление на присъдата се дължеше, именно, на този негов занаят, който той беше научил от италианеца Бертоли. Така че италианците, които бяха дошли в съня на Мария Тодорова, за да спасят Борис от гилотината, наистина се оказаха, че не са случайни хора. И от нейния сън преминаха наяве, и това нещо се сбъдна. Аз бях свидетел на това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...