Jump to content

12.9. Пребитият котарак


Recommended Posts

12.9. ПРЕБИТИЯТ КОТАРАК

След това този котарак Мачо се връща след 3-4 дни. Но като го гледаме, беше омършавял, беше издраскан, беше ранен с някаква лапа, беше мръсен, беше бит и пребит. Така, че той се върна гузен, с подвита опашка и мяукаше жаловито, че е гладен, че е мръсен, че е ранен. А той всяка седмица се къпеше от Мария със сапун, после той се изтръсваше, поставяха го там до печката да изсъхне. И след това Мария го сресваше с един, специално подготвен гребен. Голяма грижа, за голям котарак! И като се върна така бит, пребит, изцапан и ранен, Мария изобщо не искаше да го погледне, не му обръщаше внимание. А защо? Защото той с този рев, който искаше да го пусне Мария, направо я извади от равновесие, защото това беше рев на мъжки нагон. И тя точно това не можеше да понася, този рев на мъжкаря. И сега, той беше се върнал, и вече изобщо не приличаше на онзи предишен котарак. И Мария изобщо не искаше да му обърне внимание: „Махай се от мен любовник и побойник! Не искам да те видя!" А той свил опашка, мяуче, мяуче, ама това не е котешко мяучане - виждаш и чуваш, че некой в него плаче. Едно такова жално мяучане, че да го съжалиш. И следващия път той пак беше пуснат, но беше се върнал с още по-окървавена лапа, че аз трябваше да го превързвам лично. Представяте ли си? Дойде време да превързвам лапата на един котарак, на един мачок, който ми беше враг, и който ми пречеше! Така, че аз съм превързвал този котарак!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...