Jump to content

15.5. Кой ликвидира Братството


Recommended Posts

15.5. КОЙ ЛИКВИДИРА БРАТСТВОТО

След това дойде време да поставя и още един въпрос: Ами, ако той почине, ако умре, какво ще стане след това, и как ще се развият всички положения около нея?

Бяхме седнали на масата и аз с молив в ръка отстоявах, и показвах всички точки, които аз бех записал с молив - всички доводи за и против. - „А ако Борис почине, то за мене няма да има условия тук на Земята, и аз за 6 месеца ще си замина! Това да знаеш." Това Мария Тодорова ми го повтори неколко пъти. - „Аз няма да мога да издържа на всички нападения срещу мене, на всички атаки срещу мене! А тези от Изгрева изобщо не знаят истината за мен и за Борис! Ти я знаеш, ти си я видял, тя ти се е открила, понеже беше приет в моя дом. И сега я виждаш, и сега я разбираш. Ето - Борис там е вързан и е разпънат на кръст на кревата. Над него влиза във вените му онази хранилка, която ти си приготвил. И така, той требва да се спаси. Той е в безсъзнание, но трябва да се върне истинския Борис в тялото си. Иначе, всичко е загубено. Братството без него ще погине." Аз казвам: „Слушай какво, Братството отдавна е погинало. И е погинало само, защото онзи мозайкаджийски дух влизаше в него, и имахме възможност да видиме какво правеше този мозайкаджийски дух. Така, че този мозайкаджийски дух отдавна беше ликвидирал Братството. Така, че аз за ликвидацията на Братството имам съвсем друг поглед и друго становище, и знам цялата истина. И Борис ги обърква, и точно оня майстор Борис влиза в него, той ги обърква всички, и той е виновен за всичко!" Тя ме гледаше и казва сериозно: „Виж какво, разбираме се така -и ти си прав, и аз съм права. Затова решавай - трябва ли да живее Борис или не? Аз съм го решила - той, трябва да бъде спасен на всяка цена!" И аз, трябваше да реша този въпрос тази нощ - тази нощ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...