Jump to content

15.7. Двете съновидения


Recommended Posts

15.7. ДВЕТЕ СЪНОВИДЕНИЯ

Така, че имах едно съновидение. Сънувам Борис, че той върви по планината. Срещам го, а той върви и ми казва, че не иска вече да се върне в тялото си на Земята, и ще си замине. Аз се разправям и се карам с него, че той трябва да се върне в тялото си на Земята, защото имам работа с него. И му изброявам по точки каква работа аз имам с него. Така, че той след като ме изслуша, и си тръгна да си върви по неговия път.

И като се събудих, аз си записах този сън в Невидимия свят, разказах го на Мария Тодорова. Тя слуша и казва: „Положението е много трудно! Ние сме на кръстопът, ние този проблем не можем да го решиме, ще го реши само Учителят." След няколко дни аз сънувам, че ние сме на някаква гара - железопътна гара. И във влака се намира Учителят. Той Се подава от прозореца, виждаме Неговата глава. Той Се усмихва, а аз, Мария Тодорова и Борис Николов сме на гарата - на перона. Влака тръгва, а ние оставаме тримата на перона. Учителят тръгва с влака, влака изчезва от погледа ни, ние се обръщаме и след това се връщаме. Аз и Мария вървим напред и се разправяме за ежедневните неща, които ни трябват тука в този „Малък дом", и какво ще правиме за Борис. А Борис върви след нас конфузен, с наведена глава и носи една голяма арфа. За какво е тази арфа, тогава аз не можах да разбера. Но аз разбрах, че вече опасността е минала, и че той ще оздравее. Така, че се даде едно разрешение от Учителя, и че трябва да продължиме борбата с неговото спасяване. Разказвам на Мария: „Добре де, всичко разбирам. Ами тази арфа, която носеше Борис какво значи?" Арфа, а той не може да свири на арфа. Той може да свири донякъде на флейта. Тя вдигна рамене и казва: „Ще почакаме, то ще се види какво представлява тази арфа."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...