Jump to content

15.9. Какво видяха двамата му братя и сестра Цанка


Recommended Posts

15.9. КАКВО ВИДЯХА ДВАМАТА МУ БРАТЯ И СЕСТРА ЦАНКА

И Борис прескочи тази критична граница, дойде в съзнание, беше слаб. И постепенно се възстановяваше през месец декември. Така, че за Нова година, когато я посрещахме, можеше да седи на кревата, и да посрещне първите си гости. Първите гости, които бяха допуснати, това беше брат му Стефан, след това беше дошъл брат му Николай. И най-накрая дойде сестра му Цанка. А тя беше настръхнала срещу Мария, че не го е изпратила в болница, и не знам какво щяло да стане, ако бил умрял. Щели да я дадат под съд Мария.

Тогава аз отидох, срещнах се с Цанка и обясних всичко за лечението му, че тя по малко се успокои. И така, че стана, че идваше и брат му да го види, а и така ставаше, че когато идваше някой от братята му да го видят, Борис лежеше на кревата, а банката с разтворите бяха закачени на една кука горе над кревата му и системата, тези маркучи по които течеше банката и разтворът, отиваше в неговите вени. Те виждаха това, мигаха и беха свидетели, че нещо се лекува Борис, и то от лекар. Така, че тези банки и тримата ги завариха, и тримата ги видяха в различно време. Аз вливах всеки ден по една банка на Борис, защото той не можеше да се храни. Хапне един залък и толкова. Така, че те виждаха своя рожден брат как е разпънат на кръст и как не е пробит с копие, а пробит с една игла от системата, която вкарваше се, и чрез нея се вливаха разтвори в неговата венозна система. Това го видя и единия брат, и втория, и неговата рождена мила сестра Цанка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...