Jump to content

23.7. Мария и Борис на „Секирица"


Recommended Posts

23.7. МАРИЯ И БОРИС НА „СЕКИРИЦА"

Между другото Мария и Борис знаеха, че аз от 1 юни съм на „Секирица". И те решиха да дойдат. И минаха може би 15-20 дни, и на един обед виждам Борис се изправя на 10 метра пред мен, и казва: „Ние дойдохме." Тръгнахме с него. След един километър видяхме един камион. Така на камиона отгоре е Мария Тодорова, а до нея една млада сестра, която се казваше Марчето Петрова. И камиона полека-полека тръгна след нас. Определи се мястото, свалихме багажа и започнахме да опъваме палатките. И до вечерта беха опънати две палатки, от които една палатка беше за Мария и Борис, другата за Марчето Петрова. И опънахме и третата, в която вкарахме багажа. Така, че имаше четири палатки. И така! На следващия ден, трябваше да се направи огнище - дърва имаше наоколо, имаше гора. И така, започна ежедневието.

През това време аз бях на 200 метра от тях, по-нагоре и сутрин ставах, разхождах се, закусвах. Към обяд отивах при тех. Те бяха сготвили. Обядвахме заедно. След това се връщах, спех. Следобед пак отивах при тех, и така!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...