Jump to content

23.19. Дойде време да се заплаща за безобразията


Recommended Posts

23.19. ДОЙДЕ ВРЕМЕ ДА СЕ ЗАПЛАЩА ЗА БЕЗОБРАЗИЯТА

След 20-30 дни аз отивам там, и какво да видя! Мария вече е отслабнала, Мария не е същата, тя вече не може да се храни, отказва храната, започва да слабее и започва да боледува, и почва да лежи на легло! Борис ме вижда и казва: „Какво става?" Казвам: „Става точно това. Нали каза, че един, трябва да плати. Ето казвам, тя си заминава. Ще си плати за твоите безобразия!" Той ме гледа така ококорен и не може да повярва, че това, което аз казвам е станало, и ще стане! Ама казва: „Не може ли да се помогне?" Казвам: „Нищо не може да се помогне на този етап! Ето казвам: имаш лекари, имаш поликлиника, имаш болница -действай! Да си провериш нещата!"

И сега, по това време дойде нейния племенник, който се казва Мишо, син на нейния брат. Искаха да помагат. Аз все пак като отивах, слагах по една банка - система да течат във вените. Поне така да се храни. Но аз знам, че тя щеше да си замине. И му казах да си вика лекари от поликлиниката, които идваха, преглеждаха, слагаха инжекции и т.н. Но тя продължава да слабее, отслабва! Тя е пътник!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...