Jump to content

25.3. Остри ревматични пристъпи


Recommended Posts

25.3. ОСТРИ РЕВМАТИЧНИ ПРИСТЪПИ

Вторият случай: Отивам аз след една седмица. И какво се оказва? Оказва cev че тя е болна. Как така болна? Ами ето така - почват да й се подуват ръцете, започват редовните пристъпи, които тя имаше от ревматизъм. Обикновено тези пристъпи започваха така: първо се подуваха глезените на краката - страшни болки! След 20-30 дена се прехвърляха на колената, след това на ръцете, подуваха се китките и тя не можеше да свири. След това тези неща се прехвърляха горе на рамената, подуваха се рамената, и жестока работа! И аз отивам на следващата седмица -нейните ръце подути, и гривните подути. Не само подути, а зачервени и тя не може да пипне нищо - вилица и лъжица не може да вземе, камо ли да свири на пианото. Изключено! И казвам: „Сега какво става? - Предната седмица нямаш вътрешни условия, сега имаш ли вътрешни условия? -Нямаш нито вътрешни условия, нито външни условия! - Удариха те." И сега, аз съм лекар, сега започвам да й давам лекарства, които аз знаех, които можех. Тя също предприемаше своите методи за лечение с компреси. Станка я налагаше, и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...