Jump to content

25.9. Отново е атакувана от ставния ревматизъм


Recommended Posts

25.9. ОТНОВО Е АТАКУВАНА ОТ СТАВНИЯ РЕВМАТИЗЪМ

И така, аз вече бях хванал начина, че тя трябва да бъде охранявана, не само от долу, но и от горе, за да може да свири. И така, полека-полека, тя започваше да свири. Идва момент, където тя прекъсваше. Ония пробиваха охраната отгоре, пускаха някоя бомба върху нея или някой снаряд, разрушаваше я отвътре и тя спираше и не можеше да свири. Тогава тя ставаше, почиваше малко, разхождаше се, отново сядаше, аз отново заставах зад нея с разперени ръце. И така полека-полека започнахме да записваме песен след песен. Да, значи имаше подготовка една година, 5-6 месеца не можеме да почнеме. И след това тази неочаквана атака чрез самолетите и бомбите!

И сега, следващата седмица отивам, и казвам: „Сега вече хванахме цаката!" Има един такъв израз „цаката". Хванахме цаката и вече няма проблеми. Отивам аз следващата седмица, тя отново вече е атакувана със своя ревматизъм, отново краката са подути долу, след една седмица са подути и колената, след една седмица са подути ръцете, след една седмица са подути горе рамената - не може да се движи! И така, лежи, пъшка!

Това, трябва да мине 2-3 месеца. А сме записали само 4-5 песни. Представяте ли си?! И така, две години аз записвам песните. Мъка и неволя! И накрая ги записах, по два пъти ги изпълняваше, и си ги прибрах. Борис знаеше, че аз съм записал, аз съм си ги прибрал, аз съм си ги записал и т.н. Борис казва: „Сега казва ще ги пръснеме!" Казвам: „Какво ще пръснеш? Пръсни ги бе! Аз съм прибрал записа, аз съм го направил. А как аз съм го направил, аз си зная и с какво съм заплатил, също аз си зная!" И не му дадох никакъв запис. Казвам му: „Ето ти Мария с подутите ръце и записвай."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...