Jump to content

28.2. Да се премахне връзката между Мария и Борис


Recommended Posts

28.2. ДА СЕ ПРЕМАХНЕ ВРЪЗКАТА МЕЖДУ МАРИЯ И БОРИС

И когато започва техната дружба, техната връзка, цялото Братство на Изгрева се противопоставя на тази връзка! Дори отиват при Учителя и настояват да се разтрогне и да се премахне тази връзка, и Мария да се затири в дън земя!

Така, че затрудненията на Мария започват още от самото начало.

А родителите на Мария също са били против тази връзка и против този евентуален брак. Защо? Те, родителите на Мария също са отхвърляли Борис. Защо? Ами, защото те са образовани, а пък той -мозайкаджия! И са смятали през цялото време, че дъщеря им е жертва на тези мозайкаджии, и на тези дъновисти от Изгрева. Дори майката на Мария ходи при владиците и се оплаква! След това ходи при журналистите и описва как нейната дъщеря е подмамена от Дънов, как е напуснала Университета, как е напуснала Музикалната Академия, как е напуснала всичко, и ходи горе на Изгрева да слуша Дънов. Това го има и що дойде време, когато това аз ще го публикувам, за да се знае, че и родителите на Мария Тодорова са били против това, тя да ходи при Учителя Дънов, да бъде горе на Изгрева, и за връзката й с Борис Николов, че това нещо след време ще бъде отпечатано. Аз съм подготвил този материал. Това се отнася за родителите на Мария Тодорова. Направо ще полудеете като го четете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...