Jump to content

28.17. Изнасилването и превзетото тяло


Recommended Posts

28.17. ИЗНАСИЛВАНЕТО И ПРЕВЗЕТОТО ТЯЛО

И какво става? Един ден аз отивам, питам Станка: „Къде е Борис?" Ами казва: „Борис беше излезнал." Ами казвам: „Тука друг има ли?" Казва: „Малката Мария, тя почива." Ами казвам: „Добре, нека да почива, аз ще чакам Борис."

Аз съм седнал вънка, и по едно време Борис минава, идва през вратника, минава покрай мен. Той изобщо не ме забелязва! Аз ставам, тръгвам, обаче, той влиза вътре, отваря вратата и казва: „Мария!" И малката Мария излиза. И той казва: „Х-а-а-а, къде си моя малка Мария?" Тя отива при него, той я прегръща. И като я прегръща, вкарва онази голямата Мария в тази малката Мария! И така я държи прегърнат, може би една минута, и я пуска. Обаче онази Мария влиза вече в тая малка Мария. Онази Мария голямата влиза в друго тяло. И тая малка Мария, която той току що беше прегърнал, и освободил от прегръдката си започва да скача и да рипа на един крак, че на другия крак, вдига едната ръка, другата! Аз казвам: „Леле, тая ще загине! Тая сега ще я обсеби, и ще я разруши!" И така, скача-рипа 5 минути, и след това отиде и се запиля нанякъде. А Борис си влезна в стаята - ни лук ял, ни лук мирисал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...