Jump to content

28.28. С какво направих чадър над главата на Мария


Recommended Posts

28.28. С КАКВО НАПРАВИХ ЧАДЪР НАД ГЛАВАТА НА МАРИЯ

И много песни така сме ги записали. Първо аз масажирам нейните пръсти и гривните стави, по половин час на ръка. Един час масажирам. Тя се отпусне и след това сяда, почва да свири. Аз заставам зад нея прав, тя е седнала на стола. Аз разпервам ръце на горе, и правя чадър! Вие виждали ли сте чадър, как чадъра ни пази от дъжда? Е, същата работа! Аз я охранявах отзад, а мен ме обстрелваха с шрапнели! Значи чувствах как по ръцете, по гърба, значи биеха не със стрели, с куршуми, за да се махна, за да може да попречат на Мария!

И така сме записали всички песни - с ръце вдигнати зад нея. Иначе нямаше да има нищо! И сега, кое е най-важното? Най-важното е, че ние ги записахме, тя съобщаваше песните - по две изпълнения на песен. Това беше много трудно, ние записахме. И когато аз предадох записите на Борис Николов той да ги слуша, той ги прехвърли на този, на онзи, и те откраднаха ми първо труда. Второ - опорочиха нещата. Обаче там където има лъжа, кражба и измама - няма Дух! Ето това ме спаси от провал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...