Jump to content

6.8. Връщане на материалите обратно. Приемо-предавателен протокол


Recommended Posts

6.8. ВРЪЩАНЕ НА МАТЕРИАЛИТЕ ОБРАТНО

И в това писмо тя описва какво ми е дала и си иска обратно тези нейни неща и тя тука описва защо си ги иска.

А това нещо беше написано на пишеща машина, тя не можеше да пише на пишеща машина - някой беше правил опит да пише на пишеща машина с много грешки, но беше ми изпратено - аз го получих. Това е на 01.06.1991 г., значи месеци наред след като аз съм приключил работа с нея. Аз съм приключил работа с нея някъде към месец март-април 1991 г. Значи два-три месеца след това, след като ми е предала материалите, идва писмо и тя си иска нещата. И аз тогава какво да правя? Аз съм ядосан, обаче казвам: „Не, аз трябва да си върна нещата, да бъда чист." И аз отивам с Марийка Марашлиева и на 14.06.1991 г. аз връщам всичко каквото тя ми е дала и тези материали, които трябваше да ми послужат и да бъдат приложени към нейните спомени. И тука, аз й предавам:

„Ето аз Лиляна - Цветана Табакова получих от Вергилий Кръстев обратно материалите, които бях му дала за печат по мое искане както следва. И тука е описано всичко и е описано, че магнетофонните записи остават аз да работя с тях и т.н. Беше направен протокол и този протокол аз го получих, тя ми се подписа, че е получила нещата и аз предадох нещата.

Приемо-предавателен протокол - 14.06.1991

Днес, 14 юний 1991 г. аз, Цветана - Лилиана Табакова получих от Вергилий Кръстев обратно материалите, които бях му дала за печат, по мое искане, както следва:

1. Срещи и разговори с Учителя;

2. Орфей;

3. Учителя за живота;

4. Учителя за Себе Си

5. Дати и събития през земното пребивавание на Учителя;

6. Писмо на брат Хр. До Мориц Басан;

7. Въведение към писмата на бр. Хр. До мене;

8. Последната ми среща с Учителя;

9. Учителя за пеенето;

10. Учителя за музиката;

11. Прибавка към Школата по пеене;

12. Прибавка към окултно-мистичната Школа по пеене;

13. Учителя за дните на седмицата;

14. Учителя за Изгрева като център на Новото Учение;

15. Списък на материалите;

16. Радио - интервю.

Колоратурен репертоар на Цветана - Лилиана Табакова.

Всички материали ми бяха представени в папки. Вергилий не ми дължи нищо. Магнетофонните записи, които направи с мен за творческия ми път и срещите ми с Учителя остават за него, с които той ще работи както намира за добре. С това нашия договор с него приключва за издаване на нашите материали.

Подпис:

Цветана - Лилиана Табакова Съгласен с това: Вергирий Кръстев

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...