Jump to content

8. Как ще се проповядва Словото на Учителя Дънов? 8.1. Как ще се проповядва в чужбина?


Recommended Posts

8. КАК ЩЕ СЕ ПРОПОВЕДВА СЛОВОТО НА УЧИТЕЛЯ ДЪНОВ?

8.1. КАК ЩЕ СЕ ПРОПОВЕДВА В ЧУЖБИНА?

8.1.1. С чудеса

Всички чудеса от Школата на Учителя Дънов са в поредицата „Изгревът". Към 2014 г. те са 30 тома. А наброяват хиляди чудеса!

Чужденците могат да приемат само чудесата. За Словото Му, те нямат център в мозъка си.

8.1.2. Със знамения

Това е поредицата „Изгревът". Всички чудеса, събрани от 30 тома, отпечатани в „Изгревът" към 2014 г., прави знамението Небесно и знамението земно. Защото без Небесния човек, който ръководи „Изгревът", не може да се приготви нито един том! Затова всеки един том е знамение на Небето за земните човеци.

8.1.3. Със Святият Дух

Той е в Словото на Учителя Дънов, което бе издадено за три години - 55 томчета по оригинала, които съм съхранявал 30 години. Виж „Изгревът", том XVI, с. 818-905. Там е описано всичко, през какви етапи съм преминал, за да издадем всичко, което съм съхранявал. За 3 години ние завършихме през 1999 г. и реализирахме онова, което Учителят Дънов бе предсказал през 1939 г.

След 60 години бе реализирано, но от хората на Духа по програмата на „Изгревът". Разбрахте ли сега какво представлява „Изгревът"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...