Jump to content

Пълномощно


Recommended Posts

ПЪЛНОМОЩНО

Долуподписаният ВЕРГИЛИЙ НИКОЛОВ КРЪСТЕВ

ЕГН:...................сл.к. № ..............................., изд. на...............................

от МВР-София, с постоянен адрес: град София, ул. „Васил Друмев" 1, вх. 1, ет. 4, ап. 16, с настоящото

УПЪЛНОМОЩАВАМ:

ВИХЪР АНГЕЛОВ ПЕНКОВ, с ЕГН: ............................ с. л.к.

№ ...................изд. на.....................от МВР-София, с постоянен адрес:

град София, ул. „Самоков" 47, вх. „Б", ет. 4, ап. 10, със следните права:

Да ме представлява пред всички общински, държавни, административни, данъчни и други органи, пред НОИ, НЗОК, НАП, като подава, предава, получава и подписва всякакви документи, книжа, удостоверения, да прави справки във връзка с упражняваните от мен права и задължения.

Да заплаща данъци, такси, сметки и осигуровки. Да получава надвнесени суми.

Да ме представлява пред пощенските клонове в страната, куриерски фирми, като получава и изпраща от мое име писма, пратки, колети, вещи и суми адресирани до мен. Да има право да получава пощенски записи.

Да ме представлява пред всички търговски банки и техните клонове, като има право нарежда преводи.

Да подписва, подава и получава всякакви документи, свързани с горните права.

УПЪЛНОМОЩИТЕЛ:

Вергилий Николов Кръстев

На 04.06.2013 г., Камен Каменов, нотариус в район PC София, peг. № 201 на Нотариалната камара, удостоверявам подписите върху този документ, положени от:

ВЕРГИЛИЙ НИКОЛОВ КРЪСТЕВ

Per. № 3098, Събрана такса: 6 лв.

НОТАРИУС: /подпис/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...