Jump to content

I.УПРАЖНЕНИЕ ЗА ТОНИРАНЕ:


Recommended Posts

ЗА ТОНИРАНЕ:

Следните две упражнения са прости, но са много ефикасни. Те са за тониране... Като правите упражненията, ще си представяте, че сте на работа, ще знаете, че вършите една много важна работа - приемате енергия от Природата. Ръцете са силови линии, по които протича живата енергия... Щом вярващ ти свързваш ръката си с живата Природа, и по всеки пръст протича тази жива живата енергия... Ще туриш волята си в действие, веднага тия токове ще, потекат, ще протече тази енергия. (НАРЯДИ УПЪТВАНИЯ - 1925 г. - 55).

I.УПРАЖНЕНИЕ ЗА ТОНИРАНЕ:

Изнесете ръцете настрани и десния крак надясно. Съберете ръцете си и поставете десния крак при левия. Като правите това упражнение, изговорете следната формула: Аз мога и с ума си да върша моите работи в съгласие с живата Природа. После, изнесете ръцете настрани и левия крак на ляво. Приберете ръцете си и поставете левия крак при десния. Като правите това упражнение изговорете следната формула: Аз мога със сърцето си да върша моите работи в съгласие с живата Природа. Значи, аз мога и със сърцето си и с ума си да върша разумна работа. Ще направите тези упражнения три пъти с левия крак и три пъти с десния. Ако имаш някаква дисхармония в себе си, ще направиш упражнението ту с левия, ту с десния си крак и при движението ще произнасяш формулата: Светлина в ума (с десния крак); топлина в сърцето (с левия крак). Когато произнасяте думата „светлина”, подразбирайте „хармония”, за да можете да се тонирате. (НАРЯДИ УПЪТВАНИЯ - 1925 г. - 55).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...