Jump to content

НА КЪДЕ?


Recommended Posts

НА КЪДЕ?

Ние сме от тези хора, които заминаваме само на четири километра разстояние към небето и пак се връщаме назад. И след това казват за някого, че отишъл при Господа. 96.3-33

Ако тия хора бяха отишли при Бога, те щяха да се научат на ум и разум, но не са отишли при Бога, те живеят още тук на Земята. 21-32

Не аз не съм видял още нито един човек, който да е отишъл при Господа. Колко български държавници обикалят все из България, а вие мислите, че са отишли при Бога. Те си живеят тук измежду вас, и политика си развиват. Някои от тях не можеш да ги убедиш че са умрели. Тия хора ще ги видиш че още спорят, дали има задгробен живот или няма. Срещна някой свещеник от онзи свят, питам го: има ли задгробен живот или няма? - А, няма. - Срещна някой писател в невидимия мир, като дух сега, питам го: не забелязваш ли, че в сегашния ти живот има някаква несъобразност? - Да забелязвам нещо особено: денем срещам познатите си, поздравявам ги, снемам им шапка, но те не искат да ми отговорят. Цели диванета се те! Вечерно време ги срещам, поздравяваме се, разговаряме се. - Казвам му: приятелю, не е така. Ти се намираш в друг свят, не си между живите хора на Земята. 96.3-33

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...