Jump to content

2.1. Кой е лъжецът?


Recommended Posts

2.1. КОЙ Е ЛЪЖЕЦЪТ?

Отговор на Вергилий Кръстев - съставител на „Изгрева”

2.1.1. Тук се споменава за една снимка. Но не се споменава в кой том от „Изгревът” се намира, и под кой номер.

А защо ли? Не се приема „Изгревът”, отхвърлят го! А има дете от съставителя на „Изгревът”! Не иска да го има, и иска да го смаже!

Ама той не е буболечка, за да го прегазите!

Ами какво ще каже дъщеря ти, когато прочете това? А дали ще повярва?

Ще има право на избор! Няма мърдане! Ще избира!

2.1.2. Ето доказателството. Въпросната снимка е от „Изгревът”, т. 25, под N2 83.

Обърнете внимание, как всички присъстващи на снимката се вторачват към едно малко дете, и всички искат да го подчинят!

Там е цялата работа - Подчинението!

Първо да подчинят детето, и после идва ред на баща му!

Ама детето не се дава! А защо ли?

Това дете си има съдба, и ще си я прочетете в „Изгревът”, т. 11, с. 800, точка 29.

И това се сбъдна!

А пророчеството е написано 1998 г., а издадено 1999 г. И прочетете следващите точки - 30, 31.

Всичко се сбъдна! А днес е 2017 година. Какво ще кажете за пророка?

Ами защо не си прочетете точка 26, точка 27, точка 28? И всичко ще Ви се уясни. И ще Ви стане от ясно, по ясно! И ще просветнете пред очите.

Или не искате това да Ви се случи?

2.1.3. Тук, на тази снимка № 83 от „Изгревът”, т. 25, е Веселин Кирилов, който държи в ръцете си дъщерята на Милка Кралева. А той е неин кум.

Знаете ли какво е кум? А знаете ли какво значи: „Пред кум вода не се гази.” Знаете ли историята на тази пословица? Няма от къде да знаете! Дано имам време, за да Ви я разкажа някога! Уверявам Ви, че ще пощуреете!

Та този кум на Милка Кралева, по заповед на Братския съвет от София, организира една група от Айтос, дошли там на събора на Петровден, и ги накара да не допускат никой да пристъпва към поредния том от „Изгревът”, който ние бяхме закарали там!

А това бе „Изгревът”, т. 5 на Мария Тодорова. Вие чели ли сте го?

„Стояха наредени в редица пред книгата, и не допускаха никой да пристъпи към нея!” Това го разказваше Вихър Пенков, който бе закарал книгата.

Вижте „Изгревът”, т. 13, с. 861-866, а за Айтос е на с. 864.

Врагове от край до безкрай!

А Милка Кралева се бе зарекла, че ще напише книга „Залезът”.

Ето, тя е написала вече тази книга „Залезът”. Само, че това е нейния залез!

А съставителя на „Изгревът”, тук дава своя отговор.

И затова сме озаглавили раздела „Залезът”, по идея на Милка Кралева.

Ще я зачетем!

2.1.4. А този кум на Милка Кралева, който държи с двете си ръце дъщеря й, след време направи същото.

Беше излезнал под печат „Изгревът”, т. 10, който е историята на Айтоското Братство, и с множество приложени снимки.

Вие виждали ли сте го? Не сте!

Та този кум, който редовно ходи на Петровден в Айтос за събора там, организира друга група от свои привърженици, застанаха пред книгата и не допускаха никой да пристъпи към книгата!

И затова след време, аз отидох в Айтос, и натоварих том 5 и том 10 в 4 чувала, и си ги върнах в София.

Ето защо, това е описано в „Изгревът”, т. 31, с. 855 от точка 11.7 до точка 11.11.

Точно и ясно! Ще го прочетете ли?

А на с. 853-854, е описано всичко. Трябва да го има, за да се знае. Но за онези, които искат да узнаят!

2.1.5. А Веска Калканджиева, беше негова съпруга. Но тя за мен бе духовна сестра, което много трудно се намира в България!

Тя бе разположена към мен!

Но така се събират - духовната сестра с избраникът на сърцето, който след време като кум на Милка Кралева, ще изхвърли „Изгревът”, т. 5 и т. 10 от Айтоската градина!

Ето така, този кум организира в Айтос атаката срещу мен и цялата поредица на „Изгревът”!

Е, какво ще кажете за този кум на Милка? Сега разбрахте ли, защо съм сложил тази снимка? Има ги всички, които воюваха срещу мен и „Изгревът”! Трябва да ги има, иначе ще кажат след време, че съм си ги измислил тези неща!

2.1.6. Веселин Кирилов, години наред бе водещ на събранията в София на различните Братски съвети след 1990 г.

Той се смяташе за някакъв фактор!

Той бе част от тези противници на „Изгревът”, и те го хвърлиха да воюва в Айтос срещу „Изгревът”. И той им изпълняваше заповедта!

Да не смятате, че той е чел „Изгревът”? Изключено е!

Онзи, който се определя като противник, автоматически „Изгревът” се заключва за ума му и за съзнанието му! И да иска да го чете, няма да може!

Това се отнася за всички!

Такъв е закона за охрана на „Изгревът” от вчера до днес, и до утре, и до края на века!

Това е вътрешната верига, която го охранява!

2.1.7. Ето, сега се сбъдна желанието на Милка Кралева, да напише „Залезът”!

Написала го, и го е качила на интернет - страницата.

Пожелах да ми го изпратят. И сега отговарям на този „Залез”.

Голям Залез излезна! - „Няма що!” - както казват българите по селата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...