Jump to content

3.1. Разяснение за снимката от сватбата.


Recommended Posts

3.1. РАЗЯСНЕНИЕ ЗА СНИМКАТА ОТ СВАТБАТА

Отговор на Вергилий Кръстев - съставител на „Изгрева”

3.1.1. Защо съм поставил в „Изгревът”, т. 25, снимка, под № 82?

Това е денят на сватбата на Милка Кралева.

Трябва да се покажат освен младоженците, но и нейните родители. Това е направено. И така е редно! Тези хора ги е имало. А сега някой ги няма.

И двамата ги няма!

3.1.2. Има нещо много важно в случая!

В „Изгревът”, т. 25, на с. 468-490, са публикувани спомените на Кралю Кралев - магнетофонен запис от 1980-1981 г. в гр. Своге.

Я ми кажете, някой да му е записал спомените, и да ги е публикувал? Има ли такова лице? - Няма! А защо няма?

Ето защо приложих тази снимка № 82 - да се покаже, че този човек го е имало една време. А защо сега го няма? Отговорете ми. Няма го! Изчезнал е!

3.1.3. Прочетете тези спомени, и всичко ще Ви се поясни. Но според мен, няма да можете да ги прочетете, защото съзнанието Ви е отклонено в съвсем друга посока!

Тук е описано всичко, за което трябва да се знае. От край - до край.

А какъв е краят? Идва часът, когато на този братски салон в Бургас му се слага ключ, заключва се, затваря се и се предава на друго лице, за да го продава. За този салон, ще говорим по-късно. Историята е много дълга. Тук няма място. Достатъчно е разказа на Кралю Кралев.

Хайде да видим, кой ще го прочете!

Не искате, защото е поместен в „Изгревът”! А къде на друго място може да се публикува?

3.1.4. А онзи, който пише „Залезът”, аз знам как му е името! Ще го спомена на края.

И съм му публикувал много хубави снимки!

Той също присъства. И трябва да го има освен на дело, но и на снимки. Трябва ни документация, за доказателство на тези лица! Утре ще ни обвинят, че всичко е измислица!

Къде са снимките ли? Виж „Изгревът”, т. 32 - снимки от № 1 до №46.

Харесват ли Ви тези снимки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...