Jump to content

6.1. Разяснение за „тормоза".


Recommended Posts

6.1. РАЗЯСНЕНИЕ ЗА „ТОРМОЗА”

Отговор на Вергилий Кръстев - съставител на „Изгрева”

6.1.1. Тези приказки на Милка Кралева, не са верни! Те са измислица, за да ме унищожи!

Ще получите доказателства. Но ще трябва само да ги прочетете в „Изгревът”.

6.1.2. Всичко съм описал в „Изгревът”, т. 31.

Вие знаете ли, че има такъв том? Не знаете! А чели ли сте го? Не сте го чели, и няма да можете да го прочетете!

Няма да можете да издържите! Там е цялата работа.

А гнусотия и мръсотия - от начало до края!

Но нали трябва да бъде един извикан, за да изхвърли всичко туй на боклука?

6.1.3. А сега, пригответе се да прочетете следното:

На с. 108-117 от „Изгревът”, т. 31 - „Болният Борис и истинският Борис”.

На с. 118-121 - „Жизненият кредит на Борис Николов и голямата лъжа”. А коя е тя? Ето я.

На с. 121-122 - „Моят жизнен кредит бе откраднат, и бях измамен”.

На с. 123-124 - „Кражбата на чувалите и предателствата”.

Това продължи до 2017 г.!

Нищо не беше върнато! Всичко изчезна! Кой беше този, който ги открадна?

6.1.4. Когато съм посещавал дома на Борис Николов с Милка Кралева, никога в тялото на Борис, не е бил истинският Борис!

А кой е бил? Беше „майстор Борис” - онзи, който провали всичко и всички!

Как е възможно? Възможно е!

Прочетете в „Изгревът”, т. 31, с. 184-185 за онова, което се укрива над 50 години от всички.

След като това го открих с моите сетива, с които работя, то Мария Тодорова вече не криеше нищо от мен! И ми казваше така: „Борис го няма вече 10 дни! Ето го онзи другият, седи там на пейката в градината!”

Отивам при него и говоря това или онова, но с „майстор Борис”!

6.1.5. Обикновено аз му повтарях 3 пъти неща, за да го обучавам. А Милка Кралева ме пита: „Защо му повтаряш 3 пъти едно и също нещо?” -„Ти нали си музикант, нали имаш слух, не чуваш ли, не виждаш ли, че в него говори друг човек, с друг глас, с друга интонация и Борис не говори?!”

Тя не можеше да приеме това мое откритие! И не искаше! Имаше си причина за това! Тя беше обсебена от него! А знаете ли какво е това?

6.1.6. Ето сега ще ви цитирам от „Изгревът”, т. 31, съответните страници.

Ако ги приемете, ще бъде добре за Вас, ако не ги приемете - ще бъде още по-добре за Вас, защото Вие изчезвате завинаги от историята на „Изгревът”!

И няма да Ви има вече нито на Земята, нито на Небето! Изчезвате!

Такъв е законът. Аз не съм го измислил, но други са го създали и приложили.

Виж „Изгревът”, т. 31, с. 146, 151, 197-198, 212-213.

Въпрос: Прочетохте ли ги? А защо не можете? Ще дойде време, когато ще ги проучавате!

Но това време за Вас, още не е дошло! Там е цялата работа. Ще трябва да чакате с години и с векове!

6.1.7. В една от срещите си през 1986 г., когато се бях върнал от Либия, където там работих от 1983-1986 г., той - истинският Борис, заяви пред мен следното:

„Аз бях до тук! От тук нататък си ти! Завърши си работата, и никому няма да отстъпваш! Върви напред! Ние ще ти помагаме от горе! С тебе ще бъдем всички, които сме от Школата!”

Това бе истинският Борис Николов!

Виж също в „Изгревът”, т. 3, с. 373. Той го има в „Изгревът”, благодарение на моя труд!

Той си замина от Земята. А в тялото му се настани да живее „майстор Борис”, докато тялото му се изразходва на Земята.

И настана след това голяма заблуда и голямо отклонение, което продължава и до днес - 2017 година!

Това им се случи и това им се пада затова, че отхвърлиха „Изгревът”, и воюваха срещу „Изгревът”, и неговия Съставител!

От самота начало до сега - 2017 година!

6.1.8. Аз не съм тормозил Борис Николов, защото него го нямаше в тялото му! Беше се настанил в него „майстор Борис”!

Това другите не го виждаха, и не го приемаха!

Но мен ме сложиха на това място, да свърша една работа. И всички ми пречеха!

Ето, аз събирам материали, слагам ги в кашони и чували, подреждам ги, и на следващия ден ги няма! Изчезнали са! Как така изчезнали? Той ги предаваше нарочно на други, за да ми пречи!

Така че, той тормозеше всички!

Но друг път, това няма да му се случи! Заклел съм се, че няма да работя с него, и заради него!

6.1.9. Защо съм влизал отзад?

Когато видят, че някъде някой посещава често някой дом и върши някаква работа, веднага се пишеше анонимен донос! Идваше на обиск Милицията, и всичко свършваше!

Те бяха на самообслужване! Знаете ли какво това означава? Говоря за доносниците. А имаше и платени, внедрени служители на Милицията,

и всичко се следеше и наблюдаваше! Трябваше да се укривам!

6.1.10. Да се разберем: За „майстор Борис”, ти може да си от Братството, но за мен ти не си нито от Бяло Братство, нито от Черно Братство!

Целият Ви род е протестантски!

В това няма нищо лошо! Но бяхте изпратени да разрушите всичко! И си изпълнихте много добре задачата!

Браво на Вас! Ръкопляскам Ви!

За „майстор Борис”, може да си най-ценното в света!

Колко пъти той ходи в Бургас, да те иска за жена? Защо не го кажете? Не смеете! Страх Ви е!

Кажете го, за да се види кой е „майстор Борис”! А сега го укривате, и бълвате лъжи срещу мен!

6.1.11. Аз Милка Кралева съм я спасил! Тя си роди дете, чрез мен!

Иначе щеше да си остане като дива, изсъхнала круша! Знаете ли какво това означава? Ще Ви го разкажа по-късно.

6.1.12. А как изглеждаше „майстор Борис” в тялото на Борис Николов, можете да видите в „Изгревът”, т. 32 в приложените снимки от № 2 до №44.

За тези снимки ще говорим по-късно, за да ги обясним.

Така, че съм готов за отговор на всички измислени лъжи срещу мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...