Jump to content

13.1. Първа среща - опровержение.


Recommended Posts

13.1. ПЪРВА СРЕЩА - ОПРОВЕРЖЕНИЕ

Отговор на Вергилий Кръстев - съставител на „Изгрева”

13.1.1. Георги Томалевски се познаваше с Донка Топалова, защото в нейния дом той правеше сбирки на различни слушатели по окултни въпроси.

13.1.2. Донка Топалова в онези години приемаше и изпращаше гости, които твърдеха, че се занимават с окултни въпроси.

Тогава в София, беше забранено от властите събирането по квартири. Тя имаше пишуща машина, а тогава тези машини ги нямаше свободни на пазара, и разписваше различни ръкописи от различни автори. Наклеветиха я, направиха обиск, взеха пишущата машина, и трябваше да подпише декларация, че няма да се занимава повече с тези неща, иначе щеше да бъде изселена от София.

И всичко замря след тази случка!

Аз съм писал в „Изгревът”, т. 31, с. 16 неколко реда за нея - „Живите павета на царския път”. За нея ще Ви цитирам още страници, само да ги открия в „Изгревът”.

13.1.3. Кой на кого е бил баща в минал живот, никой смъртен човек не знае! Изтрито е от паметта му, за да бъде човек свободен. Но човек всъщност не е свободен, а е завързан с невидими въжета!

Може този цитат да съм го изрекъл, а може и да не съм. Не си спомням! А аз имам засега много добра памет за минали събития.

Интересно ми е, защо го няма записано в паметта ми? А може да не е интересно, а да е вярно.

13.1.4. МАРТИН ДЕНЕВ

Той беше висок българин, с невероятни умствени способности и качества!

Имаше развити центрове в мозъка си, и правеше контакт със съществата от Невидимия свят.

За обикновените хора беше странно, но той беше много точен! Наблюдавах го с изненада, и понякога с възхищение!

Та такива хора тогава, не се срещаха над път и под път! Нямаше ги! И да се яви някакъв такъв, веднага го взимаха на мерника на някоя пушка, и той изчезваше!

Познавах майка му, леля му - бяха учителки, но вече пенсионерки. Разказваха ми невероятни неща от историята на този български народ!

Мартин имаше 2 сестри. Той замина за Швеция, за да защищава една своя дисертация, и не се върна. Обявиха го за невъзвращенец! Национализираха му апартамента, и после той изпращаше пари от Швеция на държавата, за да му върнат апартамента. Ожени се в Швеция, имаше 2 деца.

Веднъж срещнах майка му и двете му сестри в парка на една поляна, и те плачеха за него. Отчайваща гледка!

Аз Мартин Денев не съм го виждал и срещал, вече към 40 години! Такъв човек, досега не съм срещал! Велик българин по ум и по дела, с невероятни качества!

13.1.5. Аз не съм спиритист! А какво означава тази дума „екстрасенс”, аз също не зная!

Днес всеки си измисля някоя дума, и я упражнява. И аз обикновено питам: „Какво означава тази дума?” И не могат да ми кажат! Мълчат! Нямат знание.

В случая е същото. Защо не обяснят, какво означава думата екстрасенс? Различни отговори ще получите, от различни хора.

13.1.6. Аз имам 2 романа „Занони” у дома си. Но не съм чел нито ред от тях. Не мога да ги чета! И тези имена, които се споменават, аз не ги знам!

А защо не си спомням това, което е написано от Милка Кралева, с цел да ме срази и унищожи?

Та ти имаш дете от мен, защо ще унищожаваш? Трябва да благодариш, че си се срещнала с мен!

13.1.7. Това, което съм ти казал за хороскопа ти, направен от Влад Пашов е точно и вярно!

След като бе изгонена от България, да не смяташ, че си щастлива?

Не можа да се задържиш за Петър Дънов, макар че Му задигнахте и отнесохте цигулката Му „Гуарнери” в САЩ, за да Ви носи успех!

Та това, което съм казал, е верно! Кой астролог може да ти каже тези неща? - Никой!

Тогава изпрати ми „въздушна целувка” за тълкуванието ми.

13.1.8. Тук се споменава за медиумични прояви. Та ти нямаш знания за тези неща, а ги споменаваш, за да ме увредиш!

Ти нали си цигуларка, и когато изсвирваш даден музикален текст, нали трябва да се свържеш чрез ума си с автора, после с неговата музика и след това да провериш откъде идва тази музика, и накрая кое е това същество, което е донесло тази мелодия. Такъв е редът.

Мога ли да попитам, всички тези етапи как се наричат, и как се възприемат от цигуларите? Виждаш ли, че нямаш елементарни познания за тези неща? Нямаш и толкоз!

13.1.9. Аз не съм астролог, макар че в „Изгревът” имам 2 тома - 18 и 19 за Астрологията на Изгрева, и десетки хороскопи на личности от „Изгревът”!

А това, което съм казал, е вярно!

Та Вие - рода Кралев - всички, без изключение, извършихте предателство срещу мен и „Изгревът”! И затова бяхте изхвърлени, и изгонени от България!

А извършихте още престъпления, но за тях ще говоря по-късно.

Ето това означава, че ставам и за астролог!

13.1.10. Аз не съм се занимавал със спиритични сеанси, аз не съм „екстрасенс” за онова, което говориш, нито се занимавам с медиумични прояви! Аз не съм такъв. Публикувал съм в „Изгревът” много злополучни случки с тези прояви на дадени лица. Много са! Но са поучителни!

А с какви центрове разполагам и работя в мозъка си - не казвам!

• Дс края на 2016 г., имам 32 публикувани томове от „Изгревът”!

• Също и 61 концерт-рецитала от 2001 г.!

Да го имам това, трябва да имам центрове в мозъка си!

Не може една буболечка, и то протестантска, да дава преценка за един човек! Това се отнася за теб! Жено, сбъркана, протестантска!

13.1.11. И ето сега протестантите, и то онези от най-реакционните, воювате срещу Програмата на „Изгревът”!

Нека да воюват - сега им се е паднало да воюват!

Е, какво казва Святият Дух от Вашата църква за моята Програма? Святият Дух в случая мълчи, а Вие говорите вместо Него!

Какви ненаситни уста имате за голи лъжи!

13.1.12. Необходимо Ви е обучение!

Много голяма омраза бълваш срещу мен!

Ако излъчваше вместо омраза, а малко Любов, то цена нямаше да имаш! Щеше да бъдеш безценна! А сега, нямаш цена!

Да ама аз нямах късмета да бъда облъчен с такава Любов! Вместо нея, дойде омразата!

Брех, каква голяма омраза!

Погрешно си е насочила към мен! Трябва да я насочиш към онзи, който закопа и провали стотици от последователите на Учителя Дънов!

Но това не може да стане, защото те е обсебил, и си станала негов инструмент с написването на тези лъжи за мене.

Но ще ти се отворят очите, но ще бъде късно за теб! Ама много късно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...