Jump to content

15.1. Годежът. Разяснение към едно недоразумение.


Recommended Posts

15.1. ГОДЕЖЪТ.

РАЗЯСНЕНИЕ КЪМ ЕДНО НЕДОРАЗУМЕНИЕ.

Отговор на Вергилий Кръстев - съставител на „Изгрева”

15.1.1. Тука са изписани измислици, от край до край! С цел, да бъда унижен!

Не можете, защото аз играя открито, и постъпвам много чисто! И честно!

15.1.2. Аз пред баща ти Кралю Кралев и в твое присъствие, му поисках ръката ти за съпруга преди месец. Беше ми отговорено, че ще помислите. Хубав отговор! И правилен!

15.1.3. След това имаше уточнения по телефона, че ще пътуваш за София.

Аз те посрещнах на гарата, а ти беше смазана от тези духове и Сили, които бяха в Бургас! Наистина беше като агне на заколение!

За какъв „екстрасенс” говориш? Та ти не знаеш още, какво означава тази дума! Та аз имам центрове в мозъка си, и мога да правя контакт, с когото си искам! Аз им знам дори и телефоните на стотиците лица в „Изгревът”, които отдавна са си заминали от този свят!

15.1.4. Тогава аз те питах: „Ти като каква идваш? Идваш ли като годеница?” Отговори ми, че идваш като годеница. Какво по-хубаво от такова решение!

И тогава аз реших да те заведа при „майстор Борис”, за да знае.

А истинският Борис - го нямаше в тялото му!

От къде зная ли? Знам! Та аз контактувам с тези хора в този дом, не от вчера! А от десетки години! И познавам всичко и всички!

15.1.5. Аз не исках да се хваля с теб, като те заведа при него - „майстор Борис” като моя годеница! Аз знам, какво представлява „майстор Борис”!

И той трябваше да знае. През това време в дома му, се беше настанила „малката Мария” като годеница.

Не можеше да се отървем от тези 2 годеници!

15.1.6. Ето защо влезнах в „Малкия дом” с едната годеница.

А защо сега - 2016 г., го няма този дом - „Малък дом”? И защо я няма тази годеница?

Е, сега ги имам на снимки. Още - „Малкият дом” - виж „Изгревът”, т. 1. 2. изд., 2011, снимка № 88.

Е, разбира се, има те и теб в „Изгревът”, т. 25, в снимките № 82 и 83.

Браво на мен! Нали Ви показах, че Ви е имало!

15.1.7. Чудесата следват едно след друго!

А "воя баща разказвал на Петър Филипов, че аз съм те изнасилил, и затова като изнасилена си предадена на мен, за да извърша окончателното ти изнасилване!

Брей, какъв голям изнасилван съм бил!

За случая - виж „Изгревът”, т. 31, с. 699. Написано е за изнасилвачът, и за онзи, който целува като селски ерген! Има го. Тук има всичко!

15.1.8. Аз те заведох в Своге, и те представих на баща ми и майка ми, че си водя булка. И то каква булка!

Е, има ли нещо по-хубаво от това?

И трябваше да ставаш на съпруга. А знаеш ли как става това?

Та това не ти е за първи път! Ти си разведена!

15.1.9. Виж в „Изгревът”, т. 31, с. 776-778, в разказа „Козата си сака пръч!”

Е, харесва ли Ви? Ще Ви хареса, няма как да не Ви хареса! Тук има всичко за всички!

И накрая, мен ме определиха да бъда само пръч! И толкова! С това завърши моята задача като съпруг!

Всички се радваха накрая и за козата, и за „пръчо”! Голяма веселба беше! Браво на всички!

Но козата си прибраха в Бургас!

Но друг път, няма да ме хванете като пръч! В никакъв случай! Ще си търсите на друго място пръч, за Вашата коза!

Това съм го решил окончателно! Обещал съм си го!

15.1.10. Откакто влезнах в Учението на Учителя Дънов, докато ти не влезе в Своге като годеница и те представих на родителите си, че съм си довел булка, аз не бях се докосвал до жена! Доближих се до теб, защото те приех като булка.

Така че ти взе силата ми, събирана от 12 човешки години!

И след като ме напусна от Своге в 3 месечна бременност, аз от тогава до сега - 2016 година, не съм се докосвал до жена!

А защо ли? За мен има свещени неща! И аз ги спазвам и зачитам!

Не ме е срам! Аз се гордея с това! Много съм горд! А защо? Защото твоето предателство заедно с баща ти към мен, е толкова голямо, че само гордият човек може да го изтърпи и издържи! Амин!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...