Jump to content

19.1. Братския салон в Бургас и архива.


Recommended Posts

19.1. БРАТСКИЯ САЛОН В БУРГАС И АРХИВА

Уточнение от Вергилий Кръстев - съставител на „Изгрева”

19.1.1. Какво писмо можеш да изпратиш за яснота към онези, към които извършиха предателство? Затвори им салона, заключихте го, и го прехвърли на Павел Мильовски, за да го продаде!

Този салон не е твой, нито на баща ти!

Та Вие сте протестанти, защо не си стояхте в онази протестантска църква, от която сте дошли?

19.1.2. Как може един Павел Мильовски да те излъже теб, която си „вода ненапита”, или нива, която трябва да се оре и засее?!

Защо не му роди дете, а му преписа салона, и му предаде целия архив?

19.1.3. Да се уточним! Когато аз в 1969 г. дойдох в дома на Борис Николов и Мария Тодорова, те освен че бяха възрастни, но бяха унищожени физически и психически от борбите, които се водеха! Аз също ги заварих тези борби!

Аз поех и започнах да подреждам всичко, което бе захвърлено. Подредя го, а „майстор Борис” го предаваше на другите, за да покаже, че не се е изчерпел, и че може да работи! А това бяха мои идеи, мой план!

А че той даваше материали на Кралю Кралев, той ги даваше, за да те привлече към себе си.

Колко пъти е идвал в Бургас, за да те иска за жена?!

Защо не го кажеш и съобщиш? А сега ми говорите измислени неща!

Кажете го. Защо го укривате? Ама не смеете, защото ще се ужасят всички!

19.1.4. Този Павел Мильовски, беше ли ти любовник? Затова ли му предаде всичко? Само по този начин ти можеше да му ги предадеш!

Аз съм се срещал с него 3 пъти. Казваше ми: „Аз знам, че този архив е твой! Но аз съм търговец, и искам да спечеля от него!”

Но понеже знаех, че това аз съм го събирал, не исках да му дам пари, макар че имах в себе си!

19.1.5. Този Павел Мильовски разпродаде архива и салона!

Много добре го направи, за да покаже, че Вие сте протестанти, изпратени да разрушите всичко!

Какъв хитрец съм аз? Този архив при баща ти, беше мой архив, който събирах и подреждах, но „майстор Борис” го предаваше на Кралю, за да те привлече като любовница!

Какъв архив имаше Борис, когато всичко там бе захвърлено, и аз месеци и години съм го подреждал?! Отивам на следващия ден и онова, което съм приготвил, вече го нямаше! Беше предаден на други! И на Кралю Кралев - разбира се!

Та хитреца е друг!

Аз се жертвах! Не съм излъгал никого! Нито изиграл! Нито обрал! Нито окрал! Но мен ме продадоха! С помощта на Павел Мильовски!

А на истинския Борис Николов, съм му свършил работата!

Виж „Изгревът”, т. 1, 3, 15, 31, 32.

А видяхте ли му снимките, на него и на рода му?

19.1.6. Тук се споменават имената на Георги Томалевски – виж „Изгревът”, т. 8, с. 715-723, където Никола Нанков говори за кражбата на Георги Томалевски.

Виж на с. 724-729 - „Духът на Истината и Духът на Плагиатството”.

Да ги видиш какво представляват!

Виж „Изгревът”, т. 18, с. 235-255 и снимки N2 37, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52.

19.1.7. За Влад Пашов - виж „Изгревът”, т. 18, с. 256-511, и снимки № 53, 54, 55, 56, 58, 61, 62, 63.

19.1.8. А за Елена Николова, която се подписа срещу мен в „Изгревът”, т. 4, с. 624 - виж и моят отговор на с. 634-635. Виж „Изгревът”, т. 30, с 563-566 за Сава Калименов.

„Изгревът”, т. 30, е том за Сава Калименов.

И още няколко човека има, които бяха изгонени от България, заради тези подписи срещу „Изгревът”!

Тук се споменава непрекъснато за Кралю Кралев.

Той е най-големия предател, изпратен да разруши всичко! И той го разруши, заедно с дъщеря си!

За справка, виж - „Какво направиха всички протестанти, дошли при Учителя Дънов?” Виж „Изгревът”, т. 24, с. 396-399.

Всички са от един дол дренки! А най-големия предател, е Кралю Кралев - с. 399 от „Изгревът”, т. 24.

НИКАКЪВ МИР НЯМАШ В ДУШАТА СИ! ПРЕДАТЕЛИТЕ НЕ МОГАТ ДА ИМАТ МИР! ТЕ СИ ОСТАВАТ ВЕЧНИ И БЕЗСМЪРТНИ!

ДА ЖИВЕЯТ ВЕЧНО, ИЗГОНЕНИ ОТ БЪЛГАРИЯ!

ПОКЛОН ПРЕД ОНЗИ, КОЙТО ВИ ИЗГОНИ!

АМИН

19.1.9. Искам да разкажа още нещо.

Аз се качих на автобуса, и пристигнах в Бургас. Там ме очакваше Апостол Апостолов. Беше уредена среща с Павел Мильовски.

Държеше се с мене надменно!

Обясних му какво искам, и че това, което е у него е мой архив, събиран 10 години. И му обясних защо е предаден на Кралю Кралев, за да му вземат дъщерята и да я дадат на 75 годишен старец!

Той ме разбра!

19.1.10. Аз си исках архива. Той ми каза така: „Аз знам, че този архив е твой! Но аз съм търговец, и искам да спечеля от него.” Аз му предложих 1 000 марки западни, които носих в себе си. Не се съгласи! Били много малко за него! Така не се разбрахме с него за цената!

19.1.11. Стана въпрос за цигулката „Гуарнери”. Обясних му, че аз съм го задвижил този въпрос, и че е стояла у мен към 1 година. Каза ми да му намеря купувач за цигулката.

Искаше 50 000 долара! Ясно ли Ви е?

Какво става по света на семейство Кралеви, и по-точно с дъщеря им - Милка Кралева!

А сега ще ми говорят измишльотини!

19.1.12. И най-важното, което се случи, че когато се връщах с автобуса от гр. Бургас за София, то автобуса гръмна и се запали!

Щяхме да изгорим живи в него!

Спасихме се, извадих си чантата и гледам как гори!

Беше ни ударила ракета, и бе ни улучила! Знаех, че това бе направено срещу мене!

Бяха изпратили небесна ракета, уличи автобуса, но аз се отървах! Спасих живота си!

Ако това не бе станало и не бях спасен, Вие щяхте да видите „Изгревът” на „кукуво лято”! Щеше да спре! Нямаше да ме има повече!

19.1.13. А сега трябва да пиша материали за романа на Милка Кралева -„ЗАЛЕЗЪТ”!

Щом трябва, ще го напиша!

Хората и човеците по Земята, трябва да знаят, че щом има „ИЗГРЕВЪТ” ОТ ВЕРГИЛИЙ КРЪСТЕВ, то ще има и „ЗАЛЕЗЪТ” НА МИЛКА КРАЛЕВА!

Кой за каквото е роден, с него си върви по земята българска!

19.1.14. Милка Кралева е изгонена от България от Духът на Българския народ, заради престъпленията си към Програмата -„Изгревът”!

Вергилий сега пише за ЗАЛЕЗА на Милка!

Всеки работи онова, за което е изпратен на Земята. И всеки да си свърши работата!

Питат ме, защо става така. Отговарям така: „Щом най-голямото Добро е дошло в България, чрез Учителя Дънов, с него ще дойде и най-голямото Зло от т.н. Негови последователи!”

Ура! Ура! Да живеят вечно!

от Вергилий

19.1.15. БОЙНАТА НЕБЕСНА РАКЕТА В ДЕЙСТВИЕ

В „Изгревът”, т. 15, на с. 884 в заглавието: „Архивът събиран 30 години за историята на Бялото Братство от Вергилий Кръстев, се разпродава, чрез Кралю Кралев и Милка Кралева”:

19.1.15.1. Нас. 884, в точка 6 се говори, че съм посетил гр. Бургас на 22 ноември 2000 г., и съм разговарял с Павел Мильовски, в присъствие на Апостол Апостолов, който ме чакаше на автобусната спирка.

19.1.15.2. В точка 8 е отбелязано, че Павел Мильовски ми искаше 50 000 (петдесет хиляди) долара за цигулката „Гуарнери”.

19.1.15.3. На връщане, с автобуса Бургас-София, по средата на пътя се запали, изгърмя и щяхме да изгорим!

Спасихме се!

Онази бойна въздушна ракета, която бе пусната да взриви автобуса и да изгоря - не успя!

Изгоря само автобуса, а ние се спасихме! И сега сме живи, за да създаваме „Изгревът”!

Така стигнахме 32 том. Ясно ли Ви е?

19.1.15.4. Всичко написано в „Изгревът”, т. 11, с. 794-803, се сбъдна!

Българският Дух, Българският Национален Дух, ги изгони от България!

Това им беше присъдата на този етап! А после ще видим, и ще гледаме до къде ще се стигне.

В такива случай, се отива до самия край! А какъв ли е той? Ще чакаме, и ще гледаме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...