Jump to content

22.1. Братското издателство „Сила и живот”.


Recommended Posts

22.1. БРАТСКОТО ИЗДАТЕЛСТВО „СИЛА И ЖИВОТ”

Разяснение от Вергилий Кръстев - съставител на „Изгрева”

22.1.1. Тук се говори за пожизнения председател на Братството!

Това са човешки измислици! Учителят е дал още 1923 г. „Писмото”, и е разрешил въпроса за Уставите, за Братските съвети и за организациите.

Това е описано подробно в „Изгревът”, с факти и документи!

Но няма кой да го прочете!

И никой не го спазва, понеже не им изнася!

22.1.2. Защо се издава издателство „Сила и живот” с емблема на Черната ложа, бе казано вече! А защо преминава от колективна фирма към еднолична, е ясно по-ясно от събитията, които следват.

И защо я прехвърлят на Милка Кралева? Та тя е жена! И на жени не се предава никакво ръководство!

Това знаят ли го, или не го знаят? Тогава какво търсят в Пловдив?

Онези, които не знаят законите на Бялото Братство от векове, трябва да стоят не на страна, а на много, много далеч от всичко!

22.1.3. Искам и друго да кажа. Там където се е намесвал „майстор Борис”, всичко се е разрушавало! И хората са се раздалечавали, без да искат да се срещат и виждат повече!

Аз съм разговарял с възрастните приятели, от времето на Школата на Учителя Дънов. Аз им бях изповедника!

Та аз тук споменавам само 1/100 част от онова, което съм чул, помня и зная! Ако го разкажа, ще избягате! Няма да можете да издържите! Ще избягате в дън земя, защото там Ви е мястото според делата, които вършите днес! Ние ги виждаме!

22.1. 4. От тук се вижда, че онзи, който направлява „Сила и Живот”, я насочва към една ликвидация в едно утрешно време. Това се случва. Въпрос: Къде днес е това издателство? Няма го!

А къде е днес Милка Кралева - едноличен собственик на фирмата? - Няма я!

Как така я няма, когато тя е жива, живее в САЩ, сменила си е държавата, защото в тази държава, където е родена, никой не я иска, и сега е изгонена!

А от кого е изгонена? Чакам отговор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...