Jump to content

23.1. Белите братя в Бургас против Милка Кралева.


Recommended Posts

23.1. БЕЛИТЕ БРАТЯ В БУРГАС ПРОТИВ МИЛКА КРАЛЕВА.

Обяснение от Вергилий Кръстев - съставител на „Изгрева”

23.1.1. Защо се обединяват белите братя в Бургас срещу Милка Кралева?

Отговорът е много прост. На нейно име е салона на Братството, на нейно име е издателството „Сила и Живот”.

Всички знаят, че са протестанти, и че са дошли от там! Там е заровено „кучето”, от времето на старите българи. И всички знаят, къде е заровено кучето.

23.1.2. Аз споменах вече няколко пъти, че на жени не се предава никакво ръководство!

Но това не се приема, понеже нямат знания!

На Изгрева в София 2/3 от състава са били жени, а 1/3 са мъже, които ходят като замаяни! А защо? Жените ги правят любовници, други се женят, после се развеждат. Раждат се деца, които без изключение станаха врагове на бащите си!

С това съм се срещал. И съм имал много големи неприятности!

23.1.3. За Благовест Жеков, който името му го има в „Изгревът”, т. 4, с. 615, като председател на Управителния съвет, бе насочено срещу „Изгревът”.

Отговорът от мен го има на с. 615-618. Прочетохте ли го?

На с. 600-605, е очерка - „Жечо Панайотов”. Следва - „Мнимият арестант” - с. 605-608.

Спомените на Жечо Панайотов се дължат на мен, и са записани от мен! Виж в „Изгревът”, т. 15, с. 5-194. Неговите снимки са от № 6-51.

Разгледахте ли ги? Е, какво ще кажете? Това съм го направил аз, а не синът му! Запомнете това! А се подписа срещу мен!

23.1.4. Милка Кралева и баща й Кралю Кралев мислят, че те са ръководителите на Бургаското Братство! Но те не са, защото те са протестанти!

Всички знаят това. И не ги приемат, както в Бургас, така и в София.

А защо вече няма Братство в Бургас? Защото с присъствието си, те го разбиха!

А имало ли е Братство в Бургас? Ще си прочетете „Изгревът”, т. 25, който е за Бургаското Бело Братство! А приложените снимки са от № 114.

Някой да е чел този том, или пък да е разглеждал тези снимки от т.н. Бургаско Бело Братство? Няма такива хора!

Е, щом ги няма, тогава ще се разхождат на „Кара баир”, в местото си, оградено с 3 реда бодлива тел!

Това е за финала.

По-хубав финал, няма да срещнете и да намерите от този - 3 реда бодлива тел!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...