Jump to content

24.1. Заминаването на Милка Кралева от Своге.


Recommended Posts

24.1. ЗАМИНАВАНЕТО НА МИЛКА КРАЛЕВА ОТ СВОГЕ

Опровержение от Вергилий Кръстев - съставител на „Изгрева”

24.1.1. Първо: Тя избяга с баща си!

Второ: Тя ме напусна! А защо ли? Ето защо:

24.1.2. Те смятаха, че са някакъв фактор за ръководство. И мен ме смятаха, че съм нищо!

Аз ги предупредих, че съм поставен да ръководя!

Те ми се изсмяха и присмяха! Аз мълчах.

24.1.3. Когато аз започна да работя, не позволявам на други лица да ми се меркат, и да ми пречат и да ме отклоняват! Защо ли?

МЕН МЕ ПОСТАВИХА ЗА ГЛАВНОКОМАНДВАЩ!

АЗ НЕ ИСКАХ, ДЪРПАХ СЕ, НО МЕ СЛОЖИХА НАСИЛА!

Те се опитаха и двамата - да ме отхвърлят като Главнокомандващ!

В това се състои цялата работа. Те смятаха, че ръководители са те двамата!

24.1.4. Когато се връщах от работа, баща й Кралю ме посрещна и ми посочи два куфара: „Ние решихме да си ходим!” Казах им: „Аз нямам никаква грешка към Вас! Имате точно 1 минута да решите, ще си ходите ли, или ще останете!”

Те започнаха да скачат на двата си крака, да ми се смеят и подиграват!

Изчаках една минута, наведох се, взех двата куфара, в сняг до колене ги свалих на гарата, купих им билети, натоварих ги на влака и им казах: „Всичко хубаво!”

Връщане не можеше да има! Край!

24.1.5. Ето сега могат да подскачат колкото си искат - в САЩ!

В тяхното съзнание аз бях едно нищо! А в мойто съзнание на Главнокомандващ, те се оказаха врагове!

Какви са тези приказки? Такива са! Много точни, с доказателства!

Вие срещали ли сте жив човек, който е женен за някого, чрез законен брак, и да чака цели 9 години на някого да му узрее главата, и да си потърси съпруга обратно?

Кажете ми, има ли такъв случай в България и по света? - Няма такова нещо и в моя случай. А каква бе причината да се разведа, ще Ви разкажа. А дали ще повярвате - това си е Ваша работа. А не е моя.

Аз ще я напиша - Развод след 9 години!

Не е ли това щура работа? Щура е! И то много щура!

24.1.6. А Вие знаете ли, че враговете се посичат?

Дойдоха онези, които посичат, и които изхвърлят нежеланите от България. Засега, няма ги посечените. А изгонените пишат срещу Вергилий.

Направете сметка: 4 месеца е при мен. От 1980 до 2016 г., колко години това прави? - 36 години!

Описва подробно, какво е било едно време. Било е! Имало го е това време! Но сега това време е изтекло, и вече го няма! Няма го!

Сега аз казвам така: „Да живее Калифорния, и всички там да са живи и здрави! И да бъдете ощастливени от американците!” Край!

А има черни, бели, жълти и кафяви американци. Всичко има! Да Ви са живи! И да Ви обслужват денонощно, чрез Любов, и то безотказно!

24,1.7. Тук се чува за човека без Любов.

Косато бях малък, ме учеха какво е Любов. И аз декламирах така: „Имам голяма Любов, толкова голяма, колкото е голямо разстоянието от Земята до Небето! Имам толкова голяма Любов, колкото е разстоянието от Небето до Земята, и до най-дълбоката изкопана дупка в нея!” Така ме учеха. V декламирах.

Тази Любов е в мене. Но няма кому да я дам!

Нямам съпруга! Тя избяга заради друг, и ме напусна!

Нямам дъщеря! Те я откраднаха! Кому да я дам?

Ето защо тази Любов си я пазя у мене си! Разбрано ли е?

Запомнихте ли за най-дълбоката дупка, изкопана в земята? Това е най-важната дупка в живота на всеки мъж! Дълбока, по-дълбока и най-дълбока. Ако се надвесиш и паднеш в нея, измъкване няма да има! Ще бъдеш цяла вечност в нея!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...