Jump to content

30.1. Песните на Учителя записани от Милка Кралева.


Recommended Posts

30.1. ПЕСНИТЕ НА УЧИТЕЛЯ ЗАПИСАНИ ОТ МИЛКА КРАЛЕВА.

Коментар на Вергилий Кръстев - съставител на „Изгрева”

30.1.1. Всеки човек, който се качи на планината, се зарежда с енергия, с идей, и получава импулс за работа. До тук добре. Това го знаем, и сме го проверили.

30.1.2. Разказваш, че си записала концерти на касети в салона. И на кого ги предаде? И къде са днес тези касети? Послужиха ли някому?

Отговори, защото това е много важно! Аз знам отговора! Нищо!

30.1.3. и така Старейшината, комуто си предала записите, какво направи със записите? И кому ги предаде накрая? Отговори. Нищо не е свършил! И знам, защо не е свършил.

30.1.4. В момента онези, които се събират на групи, за да четат беседите на Учителя Дънов, не знаят песните на Учителя!

Сменили са се поколенията. И затова някой трябва да ги научи.

Още през 1989 г., казах на музикантите, да си определят един човек, който да ги обучава.

Не ме послушаха, защото не ме искаха!

А аз ги качих всички на сцената, и всички се подписаха след това срещу мен!

И затова днес не се знаят песните! Няма кой да ги обучава! Трябва идея, трябва програма, която да я изпълняват.

30.1.5. И най-важното е, че самите музиканти от вчера и от днес, не познават и не знаят историята на песните на Учителя Дънов!

А те са описани в „Изгревът”! Но те го отхвърлят!

Аз направих 2 концерт-рецитала, и изнесох историята на 28 песни, как са създадени.

Всички бяха изумени!

В салона нямаше нито един музикант!

Е, как ще свириш и как ще пееш, когато не познаваш Историята на песента?! Няма да стане! Изключено е! Безплодни опити!

6. А знаеш ли коя е тази песен, която Учителя Дънов е създал за Минчо Сотиров от Бургас? Не знаеш! А знаеш ли историята на тази песен? Не знаеш!

А защо не знаеш? Защото не четеш „Изгревът”!

И да искаш, повече никога няма да можеш да го четеш, защото пишеш лъжи срещу съставителя му!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...