Jump to content

31.1. Кога трябва да ти е точен кантара?


Recommended Posts

31.1. КОГА ТРЯБВА ДА ТИ Е ТОЧЕН КАНТАРА?

Отговор на Вергилий Кръстев - съставител на „Изгрева”

31.1.1. Аз тази дума, не я познавам! Отворих речника за чуждите думи, и намерих какво тя означава.

О-хо, та Вие нямате ценз да употребявате такива думи, без да им знаете значението! Нямате - съвсем сериозно говоря!

31.1.2. Това, което съм казал на баща ти, е точно така!

Смятах, че ще ми станеш сътрудник! Но не се случи!

Има причина за това! Ще я научите, защото е много явна! И много ясна. И много лесно проверима.

31.1.3. Тази история за Светозар и Еленка, е много страшна!

Аз я знам много добре от самия Светозар. Светозар говореше, че детето е от Святият Дух, защото всички го упрекваха, че ще бъде баща на дете, преди да се е оженил!

Аз много съм се смял! Не съм се подигравал!

Аз знам такива неща за родовете, че ако започна да ги разказвам, ще побегнете далеч, и ще стигнете до Калифорния! И дори отвъд!

31.1.4. Аз съм този, който е свършил работата на рода им! Без мен, те щяха да изчезнат, и нямаше да ги има!

А сега ги има в „Изгревът”, т. 20, т. 21 и в т. 22.

А видяхте ли какви снимки съм сложил?

31.1.5. Ако отворите „Изгревът", т. 31, на с. 708-722, ще научите, кой е бащата на Светозар!

Целият Изгрев знаеше кой е баща му, но само аз посмях да я опиша!

И всички от рода им останаха доволни, и никой не протестира. Дори ми благодариха!

Виж „Изгревът”, т. 31, с. 721-725. Бяха честни към моя труд!

31.1.6. Аз уважавам Еленка, и знам как са истинските събития!

Аз съм публикувал нейна снимка в „Изгревът”, т. 21, с № 56, 57, 58.

Аз накарах Светозар да направи нейния хороскоп, който е на с. 571— 585, в „Изгревът”, т. 23.

А на рожденият й брат Сава Симеонов - спомените му са на с. 559-570.

А неговите снимки са от № 49-52, 57. А техните родители са под № 58.

Вие виждали ли сте жътварки със сърпове? - Виж № 53. А слушали ли сте жътварките като жънат със сърповете си, как пеят?

Нищо не сте слушали, и нищо не знаете! Аз съм виждал, жънел съм със сърпа с тях, и съм слушал песните им!

31.1.7. Аз лично помня и знам, как са нещата с този „Святи Дух”! Когато зачена Елена, всички упрекваха Светозар! А те не бяха женени.

И да се оправдае, той казваше така: „Детето не е мое. То е на Еленка, но е дошло от Святия Дух!”

И ако знаете, какви драматични събития се развиха след това! Аз ги знам, но не желая да ги споменавам!

Вие виждали ли сте снимката на Елена със сина си Павел? Виж „Изгревът”, т. 21, снимки № 58а и 586.

Не сте! Затова аз не желая да злословя по техен адрес! Аз ги уважавам!

Всеки да си върви по своя път! Не се бъркай в техния път!

31.1.8. Аз си имам ръководител!

Аз си имам Учител, и Кой е Той, аз го написах в „Космогонията”, т.1. 1993 г., и в Посвещението на „Изгревът”, т. 12 от 1999 г.

ТОВА СА МОИТЕ ГОСПОДАРИ!

31.1.9. А Вашите господари са протестантските духове, които влезнаха във Вас, и разрушиха всичко! Браво на вас!

31.1.10. Милка Кралева, изобщо не може да има кантар за мен! Тя има дете от мен!

И ще дойде това време, когато дъщерята ще търси сметка за нейните престъпления! Не може да не дойде!

Аз съм го описал в „Изгревът”, т. 11, с. 785-796, под точки № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и точка № 29 от с. 800.

31.1.11. Милка Кралева не е чела нито един том от „Изгревът”! И да иска, няма да може! Тя го злослови! Аз бях изповедник на всички на Изгрева! И изнасям само 1/100 част от тях, като обяснявам на какви окултни закони са подчинени. А зная още много страшни неща! Но си мълча! И не говоря за тях!

31.1.12. Какъв е твоя кантар? - Той може да мери само „майстор Борис”! Друг, не може да мериш с него!

Не ти пречим! Мери го всеки ден!

Сега го има и на снимки в „Изгревът”, т. 32 - от № 1-46.

31.1.13. Аз на Светозар съм му свършил работата!

Това бяха мои идеи, които той изпълняваше. И то много добре!

Ето един случай: Аз му дал да направи 3 хороскопа на лица, които той познава. Но те бяха измряли, не бяха живи. Аз го запитвам по телефона, до къде е стигнал. Отговаря, че на единия не му се отваря хороскопа. Питам: „Кой е този?” Казва ми.

После, аз имам сателитна чиния в мозъка си, и го търся в пространството, така както на летището на своите радари гледат, как се движат самолетите!

Аз го търся 3 дни, но той се крие!

Открих го, и го питам защо се крие! Имал работа! Питам: „Ти защо не си отваряш хороскопа? Ето, аз имам списък и мога да те зачертая, и вече никога няма да те има нито на Небето, нито на Земята!” - „Ти да не си Господ?” - „Аз не съм Господ, но съм Главнокомандващият на „Изгревът”, и имам власт да те зачертая от списъка! Имаш срок до утре! Или ще те има, или нема да те има!”

На следващия ден Светозар ми се обажда по телефона, и казва, че се е отворил хороскопа му. И аз съм го публикувал в „Изгревът”, т. 32, с. 940-952.

Името му е Галилей Величков. Неговите спомени са в „Изгревът”, т. 1.2. изд. от 2011 г. на с. 5-122. И снимки № 1-16.

31.1.14. Развален ти е кантара!

Няма да можеш в този си живот да го поправиш!

Затова са те изгонили от България!

Но когато американците разберат какво представляваш, ще те изгонят! И ще те изпратят в Австралия!

Навремето, всички престъпници, Английската империя ги е натоварвала на корабите си, и ги е стоварвала в Австралия.

След време, ще ми изпратят снимка на Милка с някое кенгуру!

Това ще се сбъдне, не може да се разминеш с това - с кенгурата! Това ще бъде успех за фотографа!

31.1.15. Да, аз съм провален като съпруг, защото законната ми жена избяга от мен, заради любовника си!

Така е - признавам го! Признат грях, не е грях! Но това не е мой грях, а на любовника!

31.1.16. Като баща, също съм се провалил!

Аз това дете не съм го целувал, нито съм го прегръщал като бебе, защото други го целуваха и прегръщаха! Тези, които го откраднаха, за да го няма при мене, но да е при другите!

Аз това дете не съм го прегръщал и целувал, защото други го целуваха и прегръщаха! Затова бяха изпратени!

А пък сега, още по-други го прегръщат и целуват, и му създават деца!

Да Ви са живи! Живейте вечно!

31.1.17. От както влезнах в Учението на Учителя Дънов, не съм се докосвал до жена, докато не те срещнах теб в Своге като годеница и бъдеща булка! И съпруга за 4 месеца!

От както избяга от мен до сега - 2017 г., не съм се доближавал до жена! Горд съм с това! Ето защо съм се провалил като съпруг! Признавам го - провал!

Но ще извикам така: „Да живеят любовниците, во веки веков!” Чий любовници? Как чий? На оженените мъже!

31.1.18. Аз не мога да бъда унижен!

Тези, на които ти се подчиняваш, са в центъра на Земята!

А тези, с които аз работя за „Изгревът”, те са горе на Небето!

Аз съм горе, а ти си долу - в Калифорния!

А далечна Австралия, те очаква! И има едно кенгуру, също те очаква, за да си направи снимка с теб! Ура!

31.1.19. А сега ще отговоря накрая, че на твоя кантар, не тежа нито един грам! А Светозар тежи с тонове!

Светозар в „Изгревът”, т. 21, на с. 753 по средата, с големи букви написал нещо за Вергилий! Вземи, че си го прочети, и ще видиш, че кантара ти е развален!

31.1.20. В „Изгревът”, т. 21, с. 732-734, има статия от Величка Няголова за Бургаското Братство.

31.1.21. В „Изгревът”, т. 21, с. 736-738, има една статия за един човек, който на твоя кантар не тежи дори и грам!

Прочети си я, и си поправи кантара! Непременно, иначе ще загубиш много!

Много е важна мярката!

Това, което съм цитирал от „Изгревът”, т. 21, е напълно достатъчно за теб и твоя развален кантар!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...