Jump to content

35.1. Записът на Паневритмията в Глазгоу.


Recommended Posts

35.1. ЗАПИСЪТ НА ПАНЕВРИТМИЯТА В ГЛАЗГОУ.

Бележки на Вергилий Кръстев - съставител на „Изгрева”

35.1.1. Цялата история с това пътуване, беше ми разказано лично от Огнян Николов.

Историята започва от „Изгревът”, т. 1. 1993), с. 302-303, а в „Изгревът”, т. 1.2. изд.. 2011, с. 350-351, където е описано какво ще правят михайловистите с българите, които ще отидат да им свирят и пеят песните на Учителя.

Тук се укрива цялата история - съзнателно!

35.1.2. В „Изгревът”, т. 3, с. 378. е описан този случай с Огнян Николов. Разказваше, че случайно взел „Изгревът”, т. 1, и отворил на произволна страница. И това, което прочел, всичко му се случило, и михайловистите са го приложили върху него.

Приготвил е онези песни, които трябва да им изпее. Не му позволили, а го накарали да пее в тяхния хор! И още по-унизителни неща!

Бях много доволен, че „Изгревът” има пророческа дарба!

Да знаете, как съм се радвал! Пророчески том!

35.1.3. Всички опити на български музиканти от вчера, днес и утре, са напълно безуспешни, когато решат да изпълняват музиката на Учителя Дънов пред чужденците. А защо?

Първо: Българските музиканти, не знаят историите на отделните песни!

Говоря напълно сериозно!

Когато ги запитам за някоя песен, те мълчат! А е описано в „Изгревът”, но те го отхвърлят! И затова не знаят!

Второ: Чужденците нямат тези сетива, тези центрове и органи в мозъка си, да възприемат музиката на Учителя Дънов!

Трето: От 1990 до 1998 г., за 8 години, аз съм направил 20 концерт-рецитали по Слово на Учителя Дънов и по Негови песни.

От 2001 до 2016 г., съм направил 61 концерт-рецитала по опитности от „Изгревът” и музика на Учителя, плюс Фотоизложби!

И знам много добре, какъв е проблема на музикантите!

35.1.4. Учителят Дънов е разрешил въпроса така, че чужденците ще научат български език, и ще четат Словото Му на български!

Това разрешава въпроса, с всички преводи на Словото Му на чужди езици.

35.1.5. За Паневритмията е описано всичко в „Изгревът”!

Та българите не знаят историята на Паневритмията! Как ще я преподават? Аз съм направил 3 концерт-рецитала за историята на Паневритмията.

Българите не могат да пробият в чужбина с Паневритмията!

Описано бе, как бе разрушена и империята на СССР с една видео касетка, изпратена в Москва! Описано е.

Руснаците, ако повярват в това описание, ще ги избесят на Червения площад!

35.1.6. Трябва да проучите материалите в „Изгревът”, т. 31, с. 352-374. Без него, не може да вървите напред!

35.1.7. „Първородство за паница леща” - „Изгревът”, т. 4, с. 618-621, е описано за предателството на българските музиканти. За доизясняване на въпроса - виж в „Изгревът”, т. 4, с. 638, точка 11 до точка 16 на с. 639.

Това са предателите! Имената им са посочени. Може да ги гледате, да им се радвате, да им ръкопляскате!

35.1.8. А сега ще трябва да се запознаете в „Изгревът”, т. 31, с. 335-340 - „Исторически паралели и пътя на предателите”.

35.1.9. Как ще се преподава в чужбина - виж „Изгревът”, т. 31, с. 620-622. Описано е много точно, и трябва да се изпълнява също много точно!

35.1.10. Да не пропуснем - за Огнян Николов - виж в „Изгревът”, т. 31, с. 518-527.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...