Jump to content

37.1. Козата и пръча.


Recommended Posts

37.1. КОЗАТА И ПРЪЧА

Отговор на Вергилий Кръстев - съставител на „Изгрева”

37.1.1. Да се уточним! От 1969 до 1980 г., аз съм работил с Мария Тодорова и Борис Николов. Всички материали, които аз подготвях след смъртта на Мария през 1976 г., „майстор Борис” се настани в тялото на Борис, и започна да раздава материалите на този или онзи, за да покаже, че е жив и работоспособен!

37.1.2. И тогава започна да раздава материалите на Кралю Кралев, с цел да привлече Милка при себе си.

Три пъти ходи до Бургас, да я иска за жена от Кралю!

Това трябва да се знае, а не да се укрива от всички, и да се хвърля вината върху мен! Защо я укривате?

37.1.3. Към Кралю Кралев съм постъпил напълно честно, и не съм го излъгал!

А Милка я посрещнах в София, и я питам като каква идва. И дали има решение? Каза, че има решение. И тогава я заведох до „майстор Борис”, за да я види и чуе за решението, което донесе.

37.1.4. Милка Кралева е имала един брак, и се е развела. Аз никога не съм я разпитвал, защо се е развела. А тук тя ми се прави на девица от 1001 нощ, от онези арабски приказки! Как Ви се струва това?

37.1.5. Аз я представих не като годеница, а като булка, и вечерта за пръв път се доближих до нея като „животно”! И тя се отдаде, без да възразява! И поиска веднага да сключим брак, за което се съгласих и го направих. И изпълних. Тя смяташе, че ще я излъжа.

37.1.6. А сватбата е била фарс. За разноските по бракосъчетанието ми, отидоха 2 лекарски заплати. За развода след 9 години, очакване да се завърне, също отидоха 2 лекарски заплати!

Това са били моите възможности тогава. Лекарите и учителите, получаваха много ниски заплати! Удържаха ми от заплатата 10% данък общ доход, 10% ергенски данък, 2% самооблагане, 1% профсъюзна такса. Общо - 23% удръжка на заплатата ми. Така беше по времето на социализма.

37.1.7. А тя, ако не беше се представила като годеница, аз нямаше да я водя никъде! Щях да я изпратя обратно в Бургас.

Аз ме съм извършил никакво насилие върху нея! Тя сама ми се отдаде в Своге. Аз не съм я изнасилвал, така както Кралю Кралев обясняваше на Петър Филипов!

Виждате ли какъв мръсник е той? Виж „Изгревът”, т. 31, с. 698-699.

37.1.8. Тук се говори за насилие, което аз съм извършил.

Онова същество, което беше в Невидимия свят, искаше да слезне на Земята и да се облече в плът, то вършеше насилие върху мен!

Мъжът е този, който сваля това същество! А жената му дава тяло, и го ражда!

Така, че насилието беше извършено върху мен. Извършиха го!

И после се говори за „животното”!

Трябва да имаш силата, за да се пробие атмосферата на Земята, и да дойде в уречения ден и час онова същество, което иска да се роди на Земята!

Тези тайни, не са още открити за човешкия ум! Невероятни тайни!

Значи в мене е животното, а у Милка Кралева е женската, която се е разгонила, и чака бика да скочи!

37.1.9. Искаха чрез детето, което щеше да се роди, да ме владеят и управляват! Но това не стана! Освободиха ме от нея, и я накараха да избяга с баща си!

Вие знаете ли как те подскачаха на два крака, и ми се подиграваха в Своге?! Нямате представа!

Сега нека подскачат на друго място, и в друга държава!

Това не се прощава! Скачаха, скачаха и ми се подиграваха!

Нека сега да си скачат, където трябва!

37.1.10. Бил съм насилник!

Аз само я прегръщах и целувах, и си изпълнявах онова, чрез което една жена трябва да зачене, та да роди дете! Друго не съм правил.

А знаете ли как става това? Ето как. Ще прочетете „Козата си сака пръч” в „Изгревът, т. 31, с. 776-778. Първо козата си върти опашката и се чува звук, а после идва „пръчо” и скача върху козата, за да я „оножда”.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...