Jump to content

43.1. За мисленето, брака, дъщерята и още нещо


Recommended Posts

43.1. ЗА МИСЛЕНЕТО, БРАКА, ДЪЩЕРЯТА И ОЩЕ НЕЩО ...

Отговор на Вергилий Кръстев - съставител на „Изгрева”

43.1.1. Не може една протестантска буболечка, да преценява какво мисли един човек! Особено ако е живяла с него 4 месеца, а е имала брак с него по документ 9 години!

Ще може ли да проумеете - 9 години носи моето име, заедно с дъщеря си, която изобщо не съм я виждал!

Не знаете ли отговора? Попитайте някого, за да Ви каже как това се нарича.

43.1.2. Онзи, който искаше да бъде свален от Невидимия свят на Земята, трябваше да се облече с човешко тяло!

А бях определен аз да го сваля, а не някой друг!

Това бе насилие срещу мен! Мъжът сваля духът, а жената го ражда!

Ясно ли е? Насилие години наред, беше приложено върху мен!

43.1.3. Какви архивни материали? Всичко това аз съм го издирвал!

Слагах го в кашони, в чували, и когато отивах да ги прибера, там ги нямаше! „Майстор Борис” ги беше предал на Кралю Кралев, за да може да се докопа до дъщеря му Милка!

Колко пъти той е идвал в Бургас, и те е искал за жена? Отговори! Защо мълчите? Пазите го, да не го изложите! А жертвате мен!

Жертваш бащата на дъщеря си! Браво за това!

43.1.4. Аз не съм молел! Аз нямах нужда от този брак!

Чрез този брак, ти трябваше да бъдеш спасена от мен от ръцете на „майстор Борис”!

Какви ръце ли? Виж на снимки N9 38, 39, 40, 41 от „Изгревът”, т. 32, където разбива черепи и кости!

Имаш дете от мен! Да не смяташ, че можеше да имаш дете от друг? Това е изключено!

И сега се смяташ, че си жертва от мен! Напротив, ти си спасена от мен, чрез дъщеря си! А пък аз съм жертвата! Признавам го: Аз съм жертвата!

43.1.5. Ако не беше родила дете от мен, щеше да изсъхнеш като някоя дива круша, която не може да се отсече с брадва!

Разкопават корените, отрязват ги със секира, връзват дървото със синджир, докарват 2 чифта волове, впрягат ги и теглят, теглят, докато изкоренят дървото! Пробиват му дупка, слагат му барут, и после с фитил го гръмват и го разцепват! И после в огнището го горят в огъня.

43.1.6. Ти не можа да се справиш като учителка по пеене в местната гимназия! Нямаш качества за учителка! Добре, че забременя, та излезе в отпуск!

И тази пенсионерка се върна като учителка, и получаваше пенсия и

заплата Остана много доволна! Каза ми: „Да знаеш, има Господ!”

Има Го, как да Го няма!? Но тя се убеди, чрез мене!

43.1.7. Ти не си се омъжила за мен за Софийското жителство.

Ожени те този, който трябваше да се роди, чрез тебе! Но те отвлече от мене „майстор Борис”!

Не ти ли е ясно? Е, кога ли ще ти се отворят очите?

43.1.8. Този брак не беше нужен за мен! Този брак бе за теб, за да бъдеш спасена, чрез мен от „майстор Борис”!

Ноти си още обсебена от него! И няма отърваване от него!

Та ти непрекъснато воюваш срещу мен! Вместо да ми изпращаш „въздушни целувки”, ти ми изпращаш проклятия! И много лъжи!

Абе, как ги измисляте?

43.1.9. Това всичко е написано в „Изгревът”, т. 11 на с. 793-794, с. 795-796 от точка № 1 до точка № 15.

43.1.10. А как ще се развият събитията — виж „Изгревът”, т. 11, с. 801, точки № 34-37. Всичко ще се изпълни по точки!

43.1.11. Следващият план е да вкарат „майстор Борис” в дъщеря ти.

Виж „Изгревът”, т. 11, с. 802, точка № 38.

Да го вкарат! - „Каквато майката, такава е и дъщерята!”, казваше баба ми.

43.1.12. Какъв гражданин на Планетата? Ти си изхвърлена от България заради престъпленията, които извърши!

Ти ще бъдеш изхвърлена от САЩ, когато разберат какво си направила!

И кого са подслонили, те още не знаят!

Ще те изпратят в безвъздушното пространство, и ще стоиш там с векове! И тогава всички ще видят, какъв си гражданин на Планетата Земя!

БРЕЙ, КАКВА ГОЛЯМА ЗАБЛУДА СИ ТИ, ЖЕНО ПРОТЕСТАНТСКА!

43.1.13. Всички ми казваха: „Недей да отговаряш на тази жена! Тя иска да се свърже с теб, и да ти изчерпи силите, които имаш!” Отговарям: „Да, това е така, но отговарям по 2 причини. А те са:

Първо: Следващите поколения да прочетат, да проучат, за да не се заблудят и да бъдат отклонени след това!

Второ: Дъщерята на Милка, ако й се отворят очите и прочете това, което рождената й майка е писала за мен, и като го проучи, чак тогава ще проумее!

Иначе ще я обсеби „майстор Борис” и ще стане на онова, което моята баба казваше: „Каквато е майката, такава е дъщерята!”

Това съм го проверил. Проверено е!

И затова „Ура” и за двете! И да живее вечно „майстор Борис”!

Неговите снимки съм приложил в „Изгревът”, т. 32 от № 1 до № 46.

Гледайте и му се радвайте! Разрешавам Ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...