Jump to content

44.1. Проблемните ученици.


Recommended Posts

44.1. ПРОБЛЕМНИТЕ УЧЕНИЦИ

Бележки на Вергилий Кръстев - съставител на „Изгрева”

44.1.1. Вегетарианството е един неразрешим проблем от много хора, понеже не познават Словото на Учителя по този въпрос. А то е публикувано.

44.1.2. Има родени деца вегетарианци, от баща и майка вегетарианци. Те трудно издържат в средата, в която живеят. И се предават накрая - стават месоядци.

44.1.3. Има вегетарианци, които стават такива по идейни съображения. Те стоят над всички!

Идеята за вегетарианството стои на 3 000 км. от Земята в един магнитен пояс, според Учителя Дънов. Не всеки ум може да се добере до този пояс и да го пробие, да влезе в него и да свали идеята за вегетарианството!

Много е трудно, дори невъзможно! Но понякога става ненадейно, но не за случайни хора! За строго определени!

44.1.4. Аз съм идеен вегетарианец!

Аз нямам вяра в родените вегетарианци, защото заварих много от тях, и видях изопаченията им! Ако Ви разкажа различните случай, то няма да издържите! И ще побегнете през земи и гори!

44.1.5. Кой е Генчо Алексиев? За него, виж в „Изгревът”, т. 13 в разказа на Лидия Аладжем - с. 518-521, 523-524.

Може би след време, ще публикуваме в „Изгревът” неговите нарисувани картини. За тези картини говори Георги Събев в „Изгревът”, т. 10, с. 248-253.

А къде са Вашите материали за него? Защо ги нямате?

Тогава защо го споменавате?

44.1.6. За полковник Минчо Сотиров - виж в „Изгревът”, т. 25.

Целият том е за него!

Видяхте ли приложените снимки към този том?

А Вие да сте направили нещо за него? Покажете, какво сте направили!

44.1.7. Откраднахте им салона. И после го продадохте с многоброен архив. Това сте Вие.

Бяхте изпратени да разрушите, и го сторихте!

А сега ще пишете хвалебствия за себе си, и проклятия за другите!

Няма да стане! Никой не Ви вярва, заради разрушенията, които оставихте!

Доволни ли сте? Изобличихте ли се?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...