Jump to content

46.1. Издателство „Сила и Живот" на панаира в НДК.


Recommended Posts

46.1. ИЗДАТЕЛСТВО „СИЛА И ЖИВОТ” НА ПАНАИРА В НДК

Бележки на Вергилий Кръстев - съставител на „Изгрева”

46.1.1. Издателство „Сила и Живот” бе реализирано по идея на „майстор Борис”, с направена емблема, която е на Черната ложа.

Това е описано в „Изгревът”, т. 31, с. 336.

Цялата тайна се състои в това, че те не знаеха, че в тялото на Борис Николов, се бе настанил „майстор Борис”, и той ги командваше, и ги провали!

Ако искате да се уверите, ще Ви докажа:

В „Изгревът”, т. 32, снимките от № 1 до № 46, са снимките с движенията и мимиките на „майстор Борис”. Разгледайте ги, и ще се убедите!

Аз имах намерение да се извади всяка снимка на отделна страница, но Вихър е сметнал, че може да се сложат по 2 снимки на една страница.

И така се загуби голямата тайна, за голямото превъплъщение на „майстор Борис”!

46.1.2. Изданията на това издателство, са описани в „Изгревът”, т. 9, с. 830-831.

Беше издавано 3 пъти редактирано Слово на Учителя! Умишлено и целенасочено! Виж на с. 789 от „Изгревът”, т. 9.

46.1.3. Представянето на собствен щанд в НДК, не беше най-добро решение за издателството на Кралю Кралев! Всички софиянци го отхвърлиха, и го заобикаляха! За тях, този щанд бе чужд! Не го искаха!

Хайде, отговорете сега, защо не го искаха, когато там бяха сложени издания на това издателство „Сила и Живот”, и то на Учителя Дънов?

46.1.4. Всичко, което се описва, не бе вярно!

Аз лично ходих, видях и проверих! Аз там видях такава ненавист към щанда, че целия се разтреперих!

А Кралю Кралев ме пресреща, и казва: „Аз съм наследникът на Пеню Киров!” А аз му бях предал писмата на Учителя Дънов до Пеню Киров, които не ми върна!

Те се възгордяха, смятаха се, че са богоизбрани, и с такова самочувствие се движеха, че всички ги намразиха! Отхвърлиха ги! Не искаха да ги виждат!

За тях, те бяха чужди! Усещаха, че това бяха други хора, дошли от друго място и се бяха присламчили към т.н. „Братство”.

А това беше вярно! Те бяха протестанти! Усетиха ги, и ги отхвърлиха! Не ги искаха!

46.1.5. За Весела Несторова, да не говорим!

Може да я видите в „Изгревът”, т. 24, на снимки № 97-160, както и нейните спомени на с. 542-879.

И накрая се разделиха с Милка Кралева като врагове!

Не може по друг начин, когато лъжата е водеща и измамата е налице!

46.1.6. За Илия Узунов, който затри и унищожи архива на Стоянка Илиева, чрез Петко Кралев, да не говорим ли?

А трябва, защото лъжата е винаги лъжа!

46.1.7. Линията на „майстор Борис” - ликвидира всички, без остатък!

Това беше неговата линия. А тя бе унищожението!

Унищожи всички и цялото общество! Разруши и рода Кралеви!

Знаете ли какво стана с членовете им? Ако разкажа, ще се ужасите! Вие ще си ги проверите с времето. Те имат имена и лица.

46.1.8. Те още не могат да разберат, че в тялото на Борис, се е настанил друг човек!

Накрая и рождената му сестра Цанка Екимова го видя, и се убеди!

Виж „Изгревът”, т. 31, с. 212-213. И го изгони от дома си!

46.1.9. И за финал, най-големия провал!

Милка Кралева си взима болничен лист от гр. Бургас, че е много болна! Идва в София и застава на щанда в НДК, и продава променено Слово на Учителя Дънов. Виждат я някои от Бургас, правят проверка и я уволняват дисциплинарно! И тя докато е жива, не може да свири в български държавен оркестър!

Виж „Изгревът”, т. 31, с. 219-220.

Е, харесва ли Ви този финал? Ще Ви хареса! Няма къде да ходите! От хубав, по хубав!

Ето защо я няма вече 15 години в България!

Бяха изгонени от Духът Български и Духът Господен!

46.1.10. Вижте „Изгревът”, т. 31, с. 335-338 - „Исторически паралели и пътят на предателите”.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...