Jump to content

48.1. Отново за издателство „Сила и Живот”.


Recommended Posts

48.1. ОТНОВО ЗА ИЗДАТЕЛСТВО „СИЛА И ЖИВОТ”

Разяснение от Вергилий Кръстев - съставител на „Изгрева”

48.1.1. Създаването на издателство „Сила и Живот” от Кральо Кралев, бе по идея на „майстор Борис”. А защо ли?

Софиянци, които бяха яли надробената попара от „майстор Борис”, го бяха отхвърлили, и не искаха да работят с него!

Уточняват се с Борис Николов едно, а дойде след това в тялото му „майстор Борис”, и решава съвсем друго! И побърква всички!

И вече не можеха да го търпят! Това е цялата Истина!

И това е от 1945 до 1990 г.

48.1.2. И да докаже „майстор Борис”, че може още и да натрие носа на софиянци, затова внуши на Кралю Кралев да създадат издателство. Но Кралю не можеше да различи и да види, че това не е Борис Николов, а е „майстор Борис”! Нямаше сетива!

Затова аз съм приложил снимки в „Изгревът”, т. 32 - от № 1 до № 46.

За чудо и приказ! Може да се любувате, колкото си искате!

И да видите - как троши черепи и кости!

48.1.3. С издаване на книги от Словото на Учителя Дънов, не може да се печели! Законът на Словото Му, не позволява това!

И онези, които се захващат да печатат, го правят от идейни подбуди!

И парите, които се влагат, те не могат да се възвърнат, чрез продажба на книгите! Изключено е! Проверено е от мен!

48.1.4. Онези, които са се занимавали с книгоиздаване от 1990 до 2017 г., знаят, че с него не може да се печелят пари! А само могат да ги влагат, ако ги имат, за да печатат.

48.1.5. Обвиненията на Георги Събев, че някой ще пчели милиони, не са верни! Те са били верни с други времена и лица! Но е било в едно друго време.

Никой в България не купуваше книгите, издавани в името на Петър Дънов! Не ги интересуваше! И само се трупаха по складовете!

И чакаха, чакаха! Но никой не се явяваше!

48.1.6. С книгоиздаване в България, не може да се печели! И да искат, не могат!

А да се печели с книгите, издавани със Словото на Учителя Дънов - е изключено! И си го избийте това от главите български!

Това аз го казвам - Вергилий!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...